60%
Oyunu ver
3  x oylandı

Drakensang

 

Drakensang Online Oyunu

8 Nisan 2015 günü sabah 10:30-12:00 saatleri arasında Drakensang Online’da iyileştirme çalışması yapacağından, oyun erişiminde sorun yaşanacaktır.
 
Drakensang efsanesi online olarak devam ediyor.  Geçmişin gölgeleri korku ve dehşet saçmaya başlıyor, Ander dünyasının güçlü ejderhası geri dönüyor! Savaşçılara veya büyücülere katıl, tarihe geçecek savaşlarda cesurca savaş ve insanlığı koru!
 
Bu fantezi rol yapma oyunu seni müthiş bir 3D dünyasına götürecek. Savaşlara yalnız veya diğer oyuncularla birlikte hazırlan. Güç ve kudret elde et ve Ander dünyasının yaratıklarını tek tek yok et.
 
Ünlü Drakensang efsanesini şimdi başka bir boyutta tecrübe et. Epik bir hikayeye dal ve kendini muhteşem çok oyunculu savaşlarda kanıtla. Diğer oyuncularla işbirliğine dayanan bu oyunda karanlık zindanları keşfet. Zindanlarda istersen arkadaşlarınla bir grup oluşturup çok güçlü ejderhaları yen veya bu fantezi dünyasını tek başına keşfe çıkıp bataklıklar, ormanlar, mağaralar ve PvP arenalarında cesaretini kanıtla. 
 
Hızlı savaş ve yetenek sistemi sayesinde karakterini Ejderha Savaşçısı veya Çember Büyücüsü olarak devamlı geliştir ve onu karakter yetenekleriyle donatarak kişiselleştir.
 
Duria’nın kahramanı, heyecan dolu bir macera seni bekliyor! Büyüyle dolu fantastik bir dünyayı keşfet ve tehlikelere cesurca göğüs ger. Zamanı geldi, hemen sen de oyna!

x

Drakensang

 
Reklam
Üye Yorumları
Bağlan ve yorum yaz...

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Drakensang

Drakensang

Oynandı:
27.734
Yayın tarihi:
0|3.0|5.2|0|1|4
Üreticisi:
Kategorisi:
16-3.0
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.