53%
Oyunu ver
144  x oylandı

Empire Universe

 

Empire Universe 3

Dünya ölüyor zira toprağa ve havaya can veren yeşilliklerden de kalan yok artık. Solunan hava, içilen su zehirli! Soğuk kış aylarında özlemini çektiğin güneş artık derini yakan bir düşman. Bir zamanlar yuvan olan Dünya artık seni burada istemiyor. Uzun zamandır evine ektiğin zehir tohumlarının meyvesi olgunlaştı. Ektiğini biçme zamanı geldi. 
 
Ev sahibi seni istemiyor, daha da kötüsü kendisini iyileştirebilmek için ölmeni istiyor! Ölmen gerekiyor! Umudunun tükendiğini hissediyorsun. 
 
Yanılıyorsun! Bir umut var! Uzayın derinliklerinden gelen bir çağrı seni yeni yuvana çağırıyor!
 
Yeni yuvana gitmeye hazır mısın? Acınası hayatını geride bırakıp bir komutan olarak yaşamak ister misin? Eğer cevabın evet ise sana verilecek olan bir gezegende sana biat etmeyi bekleyen bir ordun ve yaşamlarını daha iyi hale getirmeni bekleyen vatandaşların olacak! 
 
Emrine girecek olan bilim adamları daha önce hayal dahi edemediğin teknolojilerle ülkeni korumak ve savaşmak için devasa savaş gemileri inşa edecekler. Evet, doğru duydun! Savaşmak için!
 
Orada yalnız olmayacaksın! Binlerce gezegende komutanlar ve bu komutanların milyonlarca donanımlı askerleri seni iyi karşılamayacak! 
 
Uzayın hakimiyeti kimin olacak? Savaşıp uzaya hükmetmek mi istersin yoksa dünya da kalıp ölmek mi? 
 
Uzay seni çağırıyor!
Benzer oyunlar

x

Empire Universe

 
Reklam
Üye Yorumları
Bağlan ve yorum yaz...

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Empire Universe

Empire Universe

Oynandı:
12.811
Yayın tarihi:
1|7.0|3.2|0|1|6
Üreticisi:
11-3.0
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.