SeaFight

75%
72  x oylandı345.852  x oynandı
 
31 Ekim ile 11 Kasım 2016 tarihleri arasında Seafight denizleri her zamankinden de tehlikeli olacak! Tavşan yüreklilerin kaldıramayacağı kadar ürkütücü olan Balkabağı Festivali iki aşamada nefes kesen bir mini oyun ve rekabet dolu bir grup haritasını içermekle kalmayıp, aynı zamanda bu yıl, yepyeni gemi tasarımları ve yeni bir evcil hayvan gibi kapış kapışa gidecek bir sürü nesneyi içeriyor!
 
 
Bir zamanlar iyi gemi Prizmasında yer alan ünlü korsanlar Zehir Kalpli, Kanlı Diş ve Gümüş Bıçak geri döndü! Bu dehşetli korsanlar Korsanlık Kanunumuza karşı işledikleri korkunç suçlar nedeniyle Seafight'ın kellesine ödül konanlar listesinde yer alıyorlar!
 
Gemini doldurabildiğin kadar Etkinlik Cephanesiyle doldur, bu sefil köpekleri avla ve onları denizin derinliklerine göm! Bunu başarabilirsen sahip oldukları tüm gemi tasarımlarını, değerli İncileri, Kristalleri ve Mücevherleri ele geçirebileceksin!
 
Bin bir sıkıntıyla kazandığın Işık Yayan ve Lanetli Ruhları Kara Borsada satarak her tür nesneyi, silahı ve desteği satın alabilirsin. Bu yüzden mümkün olduğunca çok gemi enkazını araştır ve En Çok Aranan korsanları yağmalayabildiğin kadar yağmala.
Ama bu kolay olmayacak! Bu zalim serserilerden en iyi şekilde yararlanabilmek için zekanı ve hünerlerini konuşturmalısın. Bu En Çok Aranan suçlulara karşı gücünü artırmak için tuzaklar kur ve destekleri kullan. Yeterince cesur musun? Seafight’ın En Çok Aranan Suçlularına kafa tutarak denizlerin kahramanı olabilecek misin? 14 - 21 Nisan arasında öğren.
 
Hikayesi: Yaşadığın dünyada hayalkırıklığına uğramış ve hiç şansı dönmemiş bir şekilde, bir akşam limana gidip küçük bir gemide çalışmaya karar veriyorsun. O akşam hemen denizlere açılmak ve acılar dolu geçmişini geride bırakmak istiyorsun ki, bu senin için yeni bir hayat ve heyecan anlamına gelecektir. Ama hayallerin beklediğin gibi gelişmedi. Denize açıldığınızdan birkaç saat sonra korsanlar gemiye saldırdı. "Korsanlar" diye bağrıyorsun fakat zaman çok geç… İlk top güllesi, tuzlu su yüzünden çürümeye yüz tutmuş yelken direğini parçalar. Parçalanan tahtalar yüzünde uçuşurken, sen yere düşüp bayılıyorsun. Gemi korsanlar tarafından ele geçirilir ve mürettebatın çoğu öldürülür - geri kalan kısım ise köle olmak mecburundadır. Sen ise halen kanlı başın ile yerde yatmaktasın. Bu ise senin şansındır, çünkü seni ölü sanıp yerde bırakırlar.

SeaFight


Yayın tarihi:
2|4.0|3.2|0|0|9
Oynandı:
345.852
Üreticisi:
Reklam
Reklam
Üye Yorumları
Yorumlar yükleniyor...
Durum
Oyun hakkında bilgi:
SeaFight

SeaFight

Orjinal ismi:
SeaFight 2
Oynandı:
345.852
Yayın tarihi:
2|4.0|3.2|0|0|9
Üreticisi:
Popüler Etiketler ve Kategoriler
Popüler Ureticiler
En İyi Oyun Etiketleri
En Çok Aranan Etiketler
15-3.0