Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su 6: Fairy Tales
0+
Ateş ve Su 2
0+
Ateş ve Su 5 Element
0+
Fireman 2
6+
Ateş ve Su 3
0+
Ateş ve Su 4
0+
Funny Mad Racing
12+
Money Movers Maker
6+
Bire Bir Futbol
0+
Zombie Mission
12+
Paracı Arkadaşlar 3
6+
Zombie Mission 4
12+
Topçu Kafalar Mobil
0+
City Car Stunt 4
0+
Super Soccer Noggins
6+
Billards Pool
0+
Offroad Life 3D
6+
Kizgin Penguenler
6+
Kızmabirader Legend
0+
Reklam
D Takımı 3
6+
Zombie Mission 2
12+
Hayatta Kalanlar
12+
Basketball Legends 2020
0+
Tanks
12+
Aquapark Balls Party
0+
City Truck Driver
0+
Darkmaster And Lightmaiden
0+

Yeni 2 Kişilik Oyunlar

Madness Driver Vertigo City
12+
Nine Mens Morris
0+
Hotel Manager
12+
Air Hockey Cup
0+
Dots And Boxes
0+
Billion Marble
0+
Evleri Boya 2
6+
Tiny Football Cup
0+
Hospital Hustle
0+
Extreme Blur Race
0+
Reklam

2 Kişili Oyunlar - birlikte yüksek skoru sallayın!

2 kişilik oyunlar KralOyun'taki en popüler çevrimiçi oyunlar arasındadır. Burada bir klavye veya bir cep telefonu veya tablet üzerinde arkadaşlarınızla gönlünüzce oynayabilir ve Fireboy ve Watergirl veya diğer harika takımlarla hit oyunlarda oynayabilirsiniz! Kardeşinizle birlikte bilgisayarınızın veya tabletinizin başına oturun ve sırayla ortak bir oyunda veya düello oyununda birbirinize karşı oynayın. Bu şekilde, her sıkıcı araba yolculuğu hızla geçecek!

İki kişi için uzun bir eğlence ve harika bir topluluk duygusu vaat eden birçok farklı kategoriden ücretsiz oyunlar var.

Tekmelemeden yarışa - co-op oyunlarda iki oyuncuyla her şey daha eğlenceli!

Eğer 2 kişilik oyunlar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Popüler futbol oyunları kategorisinde, tekme kafalar serisi özellikle öne çıkıyor. Sadece orijinal oyunda değil, aynı zamanda hit oyunun diğer bölümlerinde de özellikle başarılı bir futbolcu olarak sivrilebilir ve hatta paylaşılan bir cihazda bir arkadaşınıza karşı rekabet edebilirsiniz. Football Legends 2021'de ayrıca stadyumu birlikte kaynatacak ve mümkün olduğunca çok gol atmanız gerekecek.

Popüler oyun serisi Fireboy and Watergirl'de ise Watergirl ve Fireboy ile tanıdık zıpla ve koş tarzında birçok maceraya atılmanız gerekecek. Conquer Antarctica da penguenlerinizle birlikte soğuk toprakları fethettiğiniz yüksek düzeyde bir aksiyon sunuyor.

Play Store veya App Store'dan da bildiğiniz iki kişilik eğlenceli gündelik oyunlarla daha çok ilgileniyor musunuz? O zaman Pet Trainer Duel'i iki oyunculu bir oyun olarak oynayın ve şişman kedileri eğitin. Kedilerin oyun alanında hangi yöne koşması gerektiği konusunda birbirinize danışın ve stratejinizi birlikte tartışın. Birlikte oynamak tek başına oynamaktan çok daha eğlenceli!

Bu arada, bu kategoride yarış oyunları da bulabilirsiniz. Ancak, bunlar çoğunlukla sadece bilgisayarda oynamak için uygundur ve büyük ekranda daha eğlencelidir. Two Lambo Rivals Drift'a bir göz atın veya Jet Boat Racing'e bir göz atın.

Two Player Chess, en iyi arkadaşınıza veya en yakın arkadaşınıza karşı yarışabileceğiniz 2 oyunculu bir oyundur. Bu klasik oyun Spielaffe'de de ücretsiz olarak mevcuttur ve taktik becerilerinizi ve kombinasyon becerilerinizi zorlar.

2 kişilik bu oyunlar editörler tarafından tavsiye edilmektedir

Ve şimdi eğlenelim - her zaman olduğu gibi kayıt olmadan ve indirmeden KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi olarak bir PC veya akıllı telefonda 2 oyuncu için en iyi oyunları birlikte oynayın!