Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su 6: Fairy Tales
0+
Ateş ve Su 5 Element
0+
Fireman 2
6+
Bire Bir Futbol
0+
Ateş ve Su 2
0+
City Truck Driver
0+
Ateş ve Su 3
0+
Money Movers Maker
6+
Zombie Mission 4
12+
Bombacılar
6+
Two Lambo Rivals: Drift
0+
MX OffRoad Master
6+
Zombie Mission 2
12+
Topçu Kafalar Mobil
0+
Zombie Mission
12+
D Takımı 3
6+
Extreme Runway Racing
6+
Extreme Blur Race
0+
Billards Pool
0+
Reklam
Hospital Hustle
0+
Drunken Boxing
6+
Basketball Stars
0+
Finger Soccer
0+
Hayatta Kalanlar
12+
Bombacılar 7
6+
Space Prison Escape
6+
Darkmaster And Lightmaiden
0+

Yeni 2 Kişilik Oyunlar

Billion Marble
0+
Aquapark Balls Party
0+
Evleri Boya 2
6+
Tiny Football Cup
0+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Volleyball Challenge
0+
Pet Trainer Duel
0+
Farming Missions 2023
6+
Stick Soccer 3D
0+
Grand Extreme Racing
6+
Reklam

2 Kişili Oyunlar - birlikte yüksek skoru sallayın!

2 kişilik oyunlar KralOyun'taki en popüler çevrimiçi oyunlar arasındadır. Burada bir klavye veya bir cep telefonu veya tablet üzerinde arkadaşlarınızla gönlünüzce oynayabilir ve Fireboy ve Watergirl veya diğer harika takımlarla hit oyunlarda oynayabilirsiniz! Kardeşinizle birlikte bilgisayarınızın veya tabletinizin başına oturun ve sırayla ortak bir oyunda veya düello oyununda birbirinize karşı oynayın. Bu şekilde, her sıkıcı araba yolculuğu hızla geçecek!

İki kişi için uzun bir eğlence ve harika bir topluluk duygusu vaat eden birçok farklı kategoriden ücretsiz oyunlar var.

Tekmelemeden yarışa - co-op oyunlarda iki oyuncuyla her şey daha eğlenceli!

Eğer 2 kişilik oyunlar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Popüler futbol oyunları kategorisinde, tekme kafalar serisi özellikle öne çıkıyor. Sadece orijinal oyunda değil, aynı zamanda hit oyunun diğer bölümlerinde de özellikle başarılı bir futbolcu olarak sivrilebilir ve hatta paylaşılan bir cihazda bir arkadaşınıza karşı rekabet edebilirsiniz. Football Legends 2021'de ayrıca stadyumu birlikte kaynatacak ve mümkün olduğunca çok gol atmanız gerekecek.

Popüler oyun serisi Fireboy and Watergirl'de ise Watergirl ve Fireboy ile tanıdık zıpla ve koş tarzında birçok maceraya atılmanız gerekecek. Conquer Antarctica da penguenlerinizle birlikte soğuk toprakları fethettiğiniz yüksek düzeyde bir aksiyon sunuyor.

Play Store veya App Store'dan da bildiğiniz iki kişilik eğlenceli gündelik oyunlarla daha çok ilgileniyor musunuz? O zaman Pet Trainer Duel'i iki oyunculu bir oyun olarak oynayın ve şişman kedileri eğitin. Kedilerin oyun alanında hangi yöne koşması gerektiği konusunda birbirinize danışın ve stratejinizi birlikte tartışın. Birlikte oynamak tek başına oynamaktan çok daha eğlenceli!

Bu arada, bu kategoride yarış oyunları da bulabilirsiniz. Ancak, bunlar çoğunlukla sadece bilgisayarda oynamak için uygundur ve büyük ekranda daha eğlencelidir. Two Lambo Rivals Drift'a bir göz atın veya Jet Boat Racing'e bir göz atın.

Two Player Chess, en iyi arkadaşınıza veya en yakın arkadaşınıza karşı yarışabileceğiniz 2 oyunculu bir oyundur. Bu klasik oyun Spielaffe'de de ücretsiz olarak mevcuttur ve taktik becerilerinizi ve kombinasyon becerilerinizi zorlar.

2 kişilik bu oyunlar editörler tarafından tavsiye edilmektedir

Birlikte oynamak için en iyi yer

Ve diğer oyun maymunlarıyla daha fazla etkileşim istiyorsanız, oyun maymunu topluluğuna kaydolun ve hemen arkadaş olun. Ziyaretçi defterine girişler yapın, en sevdiğiniz 2 kişilik oyunların altına yorumlar yazın ve birçok heyecan verici düelloda birbirinize karşı yarışın.

Ve şimdi eğlenelim - her zaman olduğu gibi kayıt olmadan ve indirmeden KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi olarak bir PC veya akıllı telefonda 2 oyuncu için en iyi oyunları birlikte oynayın!