Bebek Oyunları - Ücretsiz online oyna!

(7.582 x oylandı)

Bebek Oyunları - Bir kızın hayalini yaşa!

Onları kim tanımıyor? Muhtemelen her çocuğun odasını sayısız oyuncak bebek doldurur ve sadece beşikteki büyük oyuncak bebekler pek çok kız ve erkek çocuk arasında çok popülerdir. Barbie bebekler arasında da bir yıldız ve onlarca yıldır onsuz bir kız odası hayal etmek zor. Başlangıçta sadece sarışın ve esmer bir güzellik olarak tasarlanan bugün, sadece kızların değil, birçok farklı etnik kökene sahip Barbie'ler var. Barbie bir oyuncak bebek değil, dünyayı mutlu bir şekilde dolaşan ve en iyi arkadaşın olabilecek yetişkin bir genç kadın.

Popüler Bebek Oyunları

Reklam

En Yeni Bebek Oyunları

En Çok Oynanan Bebek Oyunları

Barbie Yüz Problemi
0
Barbie Saç Moda Salonu
0
Enchanted Wedding
0
Stylish Summer Days
0
Couple Cooking Challenge
0
Tasty Ice Cream Pancake
0
Ellies Pet Salon
0
Barbara At The Beach
0
Audrey's Spell Factory
0
Ellie Fairies Ball
0
Barbara's Romantic Date
0
En iyi oyunlar

Tüm oyuncak bebeklerin en ünlüsü Barbie, zamanla ünlü bir model olarak etkileyici bir kariyer geliştirdi ve bu nedenle Barbie oyunları ve bebek oyunları başlığı altında modayla ilgili birçok giydirme oyunu ve oyun bulacaksınız. . En büyük rol modeli Barbie olan Ellie'ye çeşitli durumlarda katılın ve hayatındaki özel günler için doğru stili bulmasına yardımcı olun.

 

İpuçları ve püf noktaları - partiler, tatiller ve rüya gibi işler için kıyafetler bulun.

On altıncı doğum gününden mezuniyet balosuna, New York'a taşınmasına ve düğününe kadar, birçok önemli yaşam olayı kendi kıyafetlerini gerektiriyor ve herhangi bir sayıda harika Barbie oyunu harika bir ilham kaynağı olabilir. Bu arada, Ellie doğduğu şehirde aile ve arkadaş çevresinde bir kez evleniyor ve ardından Barbie'nin doğduğu ülkede başka bir lüks düğün partisini kutlamak için Las Vegas'a uçuyor! Göz alıcı bir elbise seçmek için ona eşlik edecek misiniz?

 

Ayrıca Noel, Paskalya ve Cadılar Bayramı gibi kutlamalar için ve tabii ki yaz tatili için sevgili arkadaşınıza elbiseleri ve mayoları konusunda tavsiyelerde bulunmanız gerekecek.

 

  • Pantolonun yanına hangi yazlık şapka gider?
  • Şık üst ne renk olmalı?
  • Noel için kayınvalidelere nasıl iyi gelinir?
  • Sahilde hangi oje güzel durur?

 

Oyuncak bebek oyunlarımız her moda tutkunu için bol seçenek ve harika yeni görünümler yaratma ve gerçek makyaj oyunlarında ustalaşma fırsatı sunar.

 

Ancak bu rahat günlerde, güzel kızı olduğu gibi giydirebilir ve değişiklik olsun diye ona havalı bir kot pantolon görünümü verebilirsiniz. Barbie oyunlarında ve bebek oyunlarında bile her zaman parti yapamaz veya şık elbiseler giyemezsiniz. Ayrıca burada bir dergide iş görüşmesi yapmak veya astronot olarak hayalindeki iş için uygun bir kıyafet bulmanız gerekiyor.

 

Yeni kumaşlar, desenler ve renkler için dolabı açıp tercihinizi takip etmeye hazır mısınız?

O zaman KralOyun'da Ellie'mizle en iyi çevrimiçi bebek oyunlarını ücretsiz oynayın ve her zaman olduğu gibi tamamen ücretsiz ve indirmeden uzun oyun eğlencesinde ona bir arkadaş olarak eşlik edin!

Reklam