Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Motorsiklet

Motorsiklet Oyunları

Rider.io
0+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Uphill Rush 12
6+
Motorbike
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Moto X3M Pool Party
6+
Moto Stunts: Driving & Racing
12+
Trials Ride 2
6+
Highway Moto Racer
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
Cycle Sprint
0+
Neon Rider
6+
Makasatar Motor
6+
Dirt Bike Motocross
12+
Motor Cambazı
0+
Motor Stunt
6+
City Police Bike Simulator
0+
MX OffRoad Master
6+
Reklam
Süper Bisikletciler
6+
Sports Bike Racing
0+
Moto X3M 4 Winter
6+
Traffic Tom
12+
Delivery Racer
6+
Super Bike: The Champion
12+
Trials Ice Ride
0+
Sky City Riders
0+

Yeni Motorsiklet Oyunları

Dirt Bike Stunts 3D
12+
Dirt Bike Extreme Parkour
12+
Bike Stunt Driving Simulator 3D
0+
Motocross Hero
0+
Cyberpunk Getaway
12+
Bike Mania 3 On Ice
0+
Rocket Bikes Highway Race
6+
MX Offroad Mountain Bike
12+
Happy Racing Online
6+
City Bike Stunt 2
0+
Reklam

Motosiklet Oyunları: Sıcak tekerlekler ve mutlak özgürlük!

Motosikletlerle Oyunları her tür motosiklet için mevcuttur. Chopper'ınız üzerinde bir sürücü olarak bir yarışa katılmak isteyip istemediğinizi seçebilir veya sıcak bir yarış makinesiyle pistte yarışmayı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz motosiklet oyunlarımızda, başlangıçta genellikle bir veya iki makineye sahip olursunuz. Mevcut diğer tüm motosikletlerin kilidini açmak için yarışları kazanın!

Ayrıca, motosiklet oyunlarımızda farklı motosiklet türlerini pezevenkleştirebilir ve onları bir araba gibi ayarlayabilirsiniz, çünkü çoğu zaman başarılı stuntlar ve başarılı numaralar için ek zafer bonusları alırsınız. Ve bu kadar çok farklı yarış oyunu ile asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ve bu her zaman hız ile ilgili değil! Tamamen beceriyle ilgili çeşitli motosiklet oyunları da bulacaksınız. İster motokros, yokuş aşağı yarışlar veya yokuş yukarı koşu, engelli yarışlar, dublör yarışmaları veya sıra tabanlı yarışlar olsun - iki tekerlekli sporlara olan tutkunuzu her şekilde yaşayabilirsiniz.

Kontroller - Motosikletinizi veya motokros makinenizi nasıl yönlendirirsiniz?

Bisikletinizi kontrol etmek temelde basittir, ancak bazı oyunlarda biraz pratik yapmanız gerekebilir. Genellikle yön ve hareket için ok tuşlarını veya WASD tuş kombinasyonunu kullanırsınız. Boşluk çubuğu nitro hız gibi özel işlevler için kullanılır. İlgili düğmeler akıllı telefonda görüntülenir.

Motosikletli favori oyunlarınızda işler başlangıçta pek iyi gitmezse, umutsuzluğa kapılmamalısınız, çünkü herkes bilir: pratik yapmak mükemmelleştirir! Yüksek skor aslında düşündüğünüzden daha yakın. Çoğu zaman, sitenin kendisinde nasıl oynayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu Motosiklet Yarış Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Aşağıdaki motosiklet oyunlarını deneyin ve harika aksiyonla heyecanlanın:

  • Rider.io'da motosikletinizle fütüristik yarış pistlerinde süzülüyorsunuz. En son dublörünüzü test edin ve baş döndürücü yüksekliklerde riskli manevraları deneyimleyin! Ancak her zaman pistinizin rengine dikkat edin.
  • Moto X3M, nefes kesici hareketleri mümkün kılan harika bir motokros macerası! İster bir mağara ister bir plaj olsun, tehlikeli bir şekilde yaşıyorsunuz! Engeli aşabilir ve hatta takla atabilir misiniz?
  • Makasatar Motor ile artık KralOyun'da gerçek bir motosiklet yarışının heyecanını yaşayabilirsiniz! Tüm rakiplerinizi geride bırakın ve bitiş çizgisini geçen ilk yarışçı olun.
  • Ghost Rider ile şimdi yola çıkın ve rakibinizi bir düelloda yenin! Kim daha iyi bir sürücü? Yarışırken ve dağların ve kanyonların üzerinden atlarken becerinizi kanıtlayın!

Nitro hız ve tümsek korkusu yok mu?

Sürüş becerileriniz olgunlaştı ve becerinizi ve hızınızı en küçük ayrıntısına kadar optimize ettiniz mi? O zaman motor sporlarındaki değerli deneyiminizi bir sır olarak saklamayın! Değerli ipuçlarınızı en sevdiğiniz oyunun altındaki yorumlarda diğer sürücülerle paylaşın ve oyunda ustalaşmalarına yardımcı olun. KralOyun topluluğumuzda Grand Prix için yarışabileceğiniz birçok benzer düşünen insan bulacaksınız. Hemen ücretsiz kaydolun ve iki tekerlek üzerindeki en büyük şeytan olun!

Şimdi KralOyun'da en hızlı motosiklet oyunlarını oynayın, tabii ki her zaman olduğu gibi ücretsiz ve indirmeden!