Reklam
76%
Oyunu ver
174  x oylandı

Barn Çiftliği

Barn Çiftliği - temiz kır havasını içinize çekin!

Barn Çiftliği, en heyecan verici yönetim oyunlarımızdan biridir ve diğer birçok doğayı seven KralOyun oyuncusuyla birlikte çok oyunculu olarak oynanır.

Neşeli çevrimiçi oyunun başında size bir inek ve yönetmeniz için bir toprak parçası verilecek. Holstein ineğinize ne isim koyacaksınız? Berta, nazik hayvanlar için klasik bir isim, ama belki Elsa veya Lucy ona daha çok yakışır? Yeni arkadaşınız, daha sonra peynir veya diğer süt ürünlerine dönüştürebileceğiniz süt veriyor. Lezzetli olacak!

Family Barn nasıl oynanır?

Tabii ki, böyle bir hayvan da beslenmek ister, bu yüzden Family Barn'da tarlalarınızı yetiştirmeyi ve iyi verim getirmeyi öğreneceksiniz. Traktöre binin ve samanı toplayın ya da lezzetli sebze ve meyveler yetiştirin. Fesleğen, domates, turp ve havuç ile klasik bir sebze bahçesi dikin.

Ayrıca her gün piyasada bulamayacağınız çok özel bitkiler de yetiştirin:

 • Chardonnay üzümleri, lavanta ve vanilya kesinlikle size çok kazanç sağlayacaktır.
 • Kaktüs veya su pirinci gibi egzotik bitkiler de köy yaşamında gelişir.
 • Tahıl ekmek de her zaman iyi bir seçimdir, ondan un yapın ve çıtır rulolar pişirin. Hayvanlarınız için onları mutlu ve sağlıklı tutmak için yonca ve papatyalar dikmeniz gerekir.
 • Güzel siyah beyaz ineğiniz Family Barn'da uzun süre yalnız kalmayacak, diğer birçok hayvan büyük ahırlarınıza taşınmayı bekliyor.
 • Arıların çiçeklerinizi tozlaştırmasına ve lezzetli bal üretmesine izin verin. Çok sayıda cıvıldayan tavuğunuzdan yumurta toplayın.
 • Angora tavşanlarını tutun ve yün yapmak için saçlarını tarayın.

Evcil hayvan olarak elbette köpek besleyebilirsiniz, çünkü çiftlik köpeği olmayan gerçek bir çiftlik nedir? Husky'yi mi yoksa dalmaçyalıyı mı seçeceksin? Yeni arkadaşlarını uygun bir köpek kulübesine koy ki sevgilin dinlenebilsin.

Çiftliğinizin ekipmanını mağazada genişletmek için mallarınızı ve zor kazanılmış ürünlerinizi satın. Yeni gübre veya büyük bir el arabası gibi faydalı şeyler satın alın ve hayvanlarınız için ikramları unutmayın!

Dekorasyon, peyzaj ve binalar - çiftliğinizi isteklerinize göre tasarlayın

Barn Çiftliği'da elbette popüler dekorasyonları çiftliğinize ekleyebilirsiniz. Bahçe çiti olmayan çiftlik olmaz! Yoksa mavi bir posta kutusu almayı mı tercih edersin? Elbette kendi ülke bayrağınızı da asabilirsiniz: Güney Kore'den Meksika'ya kadar dünyanın her yerinden bayrakları burada bulabilirsiniz. Ayrıca hediye kutusuna bir göz atın ve kendinizi şaşırtın!

Oyununuzu daha da bireysel hale getirmek istiyorsanız, oynamak için bir dizi tema arasından seçim yapabilirsiniz. Standart tema sizin yeşil çayırınızdır.

Ancak, seviyeye bağlı olarak, kullanabileceğiniz başka arka plan tasarım seçenekleri de vardır.

 • Mevsimsel temalar: Buz teması veya dünyevi sonbahar.
 • Tatil temaları: Paskalya, Cadılar Bayramı ve Noel'in kendi temaları vardır.
 • Arazi varyasyonları: Plaj bölümü, mera veya çöl bol çeşitlilik sunar.

Oyunda daha da fazla başarı için ipuçları ve püf noktaları

Barn Çiftliği'da daha da fazla başarı elde etmek için aşağıdaki ipuçlarını dikkate almalısınız:

 • Yeni bitkileri tekrar hızlı bir şekilde hasat edebilmek için hasattan hemen sonra yeniden tohumlamayı unutmayın.
 • Çiftlik paranızı, ekinlerinizin olgunlaşmasını hızlandırmak için gübre, sulama kutuları, gök gürültülü fırtınalar ve yağmur gibi çiftlik malzemelerine yatırın.
 • Birbirinizi ziyaret ettiğinizde oyuncu arkadaşlarınıza yardım edin ve kendinize yardım edin: birlikte tek başınıza olduğundan daha fazla çiftlik işi yapabilir ve daha kısa sürede yapabilirsiniz.

Sevinçle ekim ve hasat - kırsalda daha da eğlenceli

Tarladan ahıra, ekim ve ekimden haftalık pazara kadar Barn Çiftliği'da bir çiftlik oyununda isteyebileceğiniz tüm oyun unsurlarını bulacaksınız.

Başarılı bir büyük çiftçi olun ve oyunun daha da eğlenceli olduğu çok sayıda yeni arkadaş bulun. Barn Çiftliği sadece çok sayıda harika içerikle değil, aynı zamanda inanılmaz derecede sevimli grafikler, sevimli hayvanlar ve güzel bir dünya ile de etkiliyor.

Kır yaşamına, yemyeşil çayırlara ve saman kokusuna hazır mısınız? O zaman KralOyun'da Barn Çiftliği'ı ücretsiz çevrimiçi oyna ve mutlu bir çiftçi ol!

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Barn Çiftliği

Barn Çiftliği

Originalname:
Oynanma sayısı:
146.696
Yayın tarihi:
01.|02.|2021
Üretici:
Plinga (8)