Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Clash Rider: Clicker Tycoon

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Clash Rider: Clicker Tycoon

Clash Rider: Clicker Tycoon - Farklı çağlarda yarış!

Clash Rider: Clicker Tycoon, farklı çağlarda seyahat etmeniz ve destansı yarışları kazanmanız gereken çılgın bir çizgi roman tarzında aksiyon dolu bir boşta kalma ve tıklama oyunudur.  

Tarihin çağları boyunca heyecan verici bir maceraya atılın ve dünyanın en efsanevi yarışçısı olun! Bir asteroidin dünyanın sonunu tetiklediği Taş Devri'nde başlıyorsunuz ve şimdi kaçarken dinozorlara karşı yarışları kazanmak zorundasınız. Tıpkı ABD çizgi dizisi "The Flintstones" da olduğu gibi, ilk aracınız karakterinizin ayaklarıyla itmesi gereken minimalist bir ahşap araba - Yabba Dabba Doo! Ona yardım edin ve fareyle hızlıca tıklayın ya da parmağınızla dokunarak hızlanın ve yarıştaki tarih öncesi dino rakiplerinizi alt edin!

Doğru taktiklerle zafere giden yolu tıklayın

Clash Rider:Clicker Tycoon'da tıklamak size aracınızı ve karakterinizi daha da geliştirmek için çok sayıda yükseltmeye yatırım yapabileceğiniz paralar kazandırır. Örneğin, sürüş hızınızı artırmak için motoru, tekerlekleri, gövdeyi veya egzozu geliştirin.

Her on seviyede bir, bir yarışta yenmeniz gereken güçlü bir final patronuyla karşılaşacaksınız. İlk yükseltmelerden sonra arabanız kendi kendine gidecektir, ancak zorlu düelloları bile kazanmak için hızlıca tıklayarak kendinize ekstra bir hız artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca yendiğiniz her yeni rakip için albümünüze özel bir koleksiyoncu kartı alırsınız.  
Bir çağın tüm patronlarını yendiğinizde, Taş Devri'nden Antik Roma'ya ve fütüristik senaryolara kadar bir sonrakinin kilidini açarsınız.  

Karakterinizi geliştirmeyi ve yeni güçlendiricilerin kilidini açmayı unutmayın. Sıkı yarışlarda size belirleyici bir avantaj sağlayabilirler!

Oyundaki diğer harika özellikler

  • Tamamlanan başarılar size ek premium güçlendiricilere yatırım yapabileceğiniz mücevherler verir.
  • Hızınızı daha da artırmak için akbaba veya ejderha gibi komik evcil hayvanlar edinin.
  • Yeraltı mezarları veya Noel dünyası gibi diğer boyutlara seyahat edin ve "Nightmare Before Christmas" filminden Jack Skellington'a veya bazı arsız Noel elflerine karşı olduğu gibi diğer çılgın maçlarda bir yarışçı olarak becerilerinizi kanıtlayın!
  • Her birkaç saatte bir hazine sandığı açabilir veya çarkıfeleği çevirebilir ve harika ödüller kazanabilirsiniz.

Bir savaş arabasında, uçan bir gemide veya bir motosiklette zaman içinde yarışın ve tarihin en efsanevi sürücüsü olun. Tüm 100 kartı toplamayı ve son çağa ulaşmayı başarabilecek misiniz?  

Daha fazla apokaliptik tıklama oyunu ister misiniz?

Clash Rider: Clicker Tycoon'u beğendiyseniz, neden Idle Arks: Sail And Build 2'nin sular altındaki dünyasında hayatta kalma becerilerinizi test etmiyorsunuz?

Dünya tarihinde seyahat edin, destansı yarışlarda yarışın ve Clash Rider: Clicker Tycoon'u KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Clash Rider: Clicker Tycoon

Clash Rider: Clicker Tycoon

Üye Yorumları