Reklam
86%
Oyunu ver
81  x oylandı

Daddy Rabbit

Arkanda tavşan bırakma!

Baba Tavşan - bebek tavşanları zombilerden kurtar!    

Daddy Rabbit, bir baba tavşan ile kötü canavarlardan bir sürü bebek tavşanı kurtarabileceğiniz harika bir çocuk oyunudur.    

Bu çiftlik tavşan deliğinde birçok seviyeyi oynayın ve Tavşan Baba'yı fare, WASD veya yerin altındaki labirentte hafifçe vurarak kontrol edin.  Boşluk tuşu ile havuç çekebilirsiniz.    

Dikkat: Eğitimdeki kontrolü ancak fareden tuşlara kadar oyun ilerledikten sonra değiştirebilir ve ardından daha hızlı oynayabilirsiniz.  Çiftlikte tavşan çocukları besleyebileceğiniz ve tehlikeli zombilere ateş edebileceğiniz çiçek tarhında bolca havuç toplayın. Neredeyse Cadılar Bayramı ve bir şekilde kötü ölümsüzler tavşan deliğini istila etmeyi ve çocuk sürüsünü dağıtmayı başardılar. Onları toplayın ve geride hiçbir bebek bırakmayın.    

Yeraltı geçitlerinde ayrıca erzaklarınızı yenileyecek çileklerin yanı sıra köstebek tünelini kullanmanıza izin vermek için kullanabileceğiniz değerli madeni paralar ve elmaslar bulacaksınız.   

Başka bir ipucu: B ile çocukları uyutabilirsiniz, böylece sessiz olurlar ve zombiler onları fark edemez.   

Şimdi tavşan deliğinde sayısız seviyeyi atla, değerli sebze cephanesini hızla topla, Tavşanları kurtar ve Kraloyun'de Daddy Rabbit'i ücretsiz çevrim içi oyna!    

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Daddy Rabbit

Daddy Rabbit

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
22.|10.|2021
Üretici: