59%
Oyunu ver
35  x oylandı

Deepolis

Online MMO Denizaltı Macera Oyunları

Derinliklere dal ve okyanusların büyüleyici dünyasını keşfet! Burada seni büyüleyici bir dünya bekliyor. Fakat dikkat! Bu büyüleyici dünyada amansız bir savaş da var. Denizin karanlık derinliklerine denizaltısı komutanı olarak açıl! Yüzün üzerinde klan, birçok etkinlik ve fraksiyon savaşı, dinamik bir ticari sistem ve kelle avcıları. Bütün bunlar seni büyük maceranda bekliyor!
 
3 fraksiyonda bir birleri ile ölüm kalım savaşı içinde:
 
Deepolis NautlarNaut'lar, Arktik ve güney kutbunda bulunan uluslararası araştırma gurubundan hayatta kalanlardır. Hükümetleri yok ve tüccarlardan, savaşçılardan, araştırmacılardan oluşan anarşist bir organizasyon içinde yaşıyorlar. Su üstündeki bilim adamlarından bütün gereken becerileri öğrenip bunları geliştirdiler. Bilgileri ve malları, başka fraksiyonlar tarafında oldukça aranıyor. Özellikle son savaştan sonra, nano teknolojisinde büyük ilerleme sağladılar ve su altındaki hayatlarını bu tecrübeye dayandırıyorlar.
Naut'lar arasında agnostisizm ve dini görüşü ağır basanlarla beraber, az sayıda ateiste vardır. Pragmatik ve bilimsel bir felsefeye sahip olan bu kültür, sınırlarının daima bilincinde yaşar. Dinleri, kendileri gibi eski dünyadan gelen akımların karışımı. Ve belki hükümetleri olmadığı için, katı bir motive içerisinde çatışmaları yoktur.
 
Deepolis ScionlarScion'lar fotovoltaik ve biyoloji hakkındaki bilgilerini hızlı bir şekilde oksijen kazanma için kullandıklarından, hayatta kalabildiler. Diğer fraksiyonlara göre, hayatta kalabilmek için herkes herkese karşı diye bir savaş olmadı. Bu sebepten hepsi insancıl bir şekilde yaşamayı bilmişler ve diğer fraksiyonlara göre hükümet ve filo arasında sağlıklı bir denge oluşturmuşlardır. Barışçıl göçmenlerle beraber, çok sevilen su yüzeyine yakın yerleşim birimleri oluşturmuşlardır.
Scion'lar su altında orman ve tarla oluşturup, hayat kalitelerini artırmayı başarmışlardır. Naut'lar ve Jafnhar suni ışık, plastik ve metal altında yaşamaya alışmışlarken, Scionlar hayat ortamlarını su yüzeyindeki gibi oluşturdular. Sadece çok az Naut'lar ve Jafnhar Scion'ların üslerini gördüğü için, birçok dedikodu Scion'ların parkları hakkında dolaşıyor.
 
Deepolis Jafnhar'larJafnhar'lar Kuzey Sibirya’nın pompa ve boru istasyonlarından gelmektedirler. Bundan önce Orta Doğuda bir kubbe şehirde yaşıyorlardı. Son savaştan sonra dünyayı iyice ısındıran atmosfer buna son verdi. Denize giden yol üzerinde, kendilerine Rus ve Japon denizaltı mürettebatları katıldı. Teknolojileri bu olaya dayanmaktadır.
Jafnhar'lar çok sıkı organize olmuşlardır ve hayatlarının her bölümünde askerlerin izi vardır. Hatta disiplin dışı ve kovulan Jafnhar'lar bile, bu duruma gölge düşüremiyorlar. Naut'lar, saldırgan doğaları yüzünden onlara yağ ve Gothic karışımı benzetme yapıyorlar. Nükleer teknoloji ve petrol kazanımı, onları denizin derinliklerinde yaşamaya itti. İstasyonları denizin dibindeki karanlık vadilerde bulunuyor ve yukarıya saçtıkları kırmızı ışık sayesinde tanınabiliniyorlar.
 
Derinliklere dal ve denizaltı kaptanı olarak derinliklerde bulunan tehlikelere karşı koy...
 
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Deepolis

Deepolis

Originalname:
Oynanma sayısı:
23.211
Yayın tarihi:
06.|02.|2009
Üretici:
BigPoint (12)
Kategoriler:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam