Dessert Dress Up

Tüm yaş grupları için onaylandı
59%
38   x  oylandı0x  oynandı

Dessert Dress Up - bir kıyafeti Candyland tarzında şekillendirin!

Dessert Dress Up, bir kızı şeker motifleriyle dolu giysilerle giydirebileceğiniz şirin bir yaşam tarzı oyunudur.

Candyland'den fırlamış bir giysi seçkisinin keyfini çıkarın ve yaratıcı bir kıyafeti bir araya getirin. Görünüm özellikle günlük kullanım için uygun olmasa bile, kesinlikle karnaval veya temalı bir partiyi kutlamak için giyebilirsiniz. Önce şeker kızınızın dış görünümüne karar verin ve ayrıca saç stilinin farklı unsurlarını ve renklerini seçin. Saç paspasını şeker şerit görünümünde bir saç bandı veya badem ezmesi güllerinden yapılmış bir saç çelengi ile süsleyebilirsiniz.

Ardından en güzel üst ve etekleri şirin süslemelerle birleştirin. Üzerine çörek veya şeker serpiştirilmiş bir eteğe ne dersiniz? Ve ahududu veya lezzetli kekler şeklinde kabarık kollu? Çok sayıda renkli şeker süslemeleri ve şekerlemelerle Candyland teması mükemmel bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Kek tasarımlı bir el çantası, kirazlı bir bileklik ve bir cupcake şapka da Tatlı Giydirme'de çok eğlenceli olacak.

Ardından balonlar, sakızlı ayılar veya kabarık şekerlemelerle pastel renklerde güzel bir arka plan seçin ve resminizi bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza kaydedin.

Şimdi şirin bir kıyafet hazırlayın ve KralOyun'da Dessert Dress Up'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dessert Dress Up

Dessert Dress Up

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
22.|05.|2022
Üretici:

x