65%
Oyunu ver
48  x oylandı

Dino Storm

3D MMO Online Silah Oyunları

Dino Storm: Kovboylar, Dinozorlar ve dev Lazer Silahları!
 
Dino Storm Kovboy 3DBinicilik öğrenin, takımınızı kurun ve sıkı durun! Vahşi Batı yolculuğunuz başlıyor. Dino Storm, aç Kovboylar, korkunç binek hayvanı Dinozorlar ve istediğiniz gibi ateş edebileceğiniz dev Lazer Silahlarıyla dolu 3 boyutlu çok oyunculu bir aksiyon oyunu. Adaleti ve barışı sağlarken, tüm cesartinizle tarih öncesi binek hayvanlarıyla dolaşın ve silahınızı elinizden düşürmeyin. Ancak burada binebileceğiniz atlar yok ve silahınız da radyasyon saçıyor. Lazerler, bilirsiniz işte! 
 
Yolculuğunuz, elinizde birkaç kuruştan fazlası olmadan haydutların, canilerin ve toplum dışına itilmişlerin cirit attığı unutulmuş altına hücum kasabası Dinoville'de başlayacak. 
 
Sizin amacınız, bu kanunsuz şehirde düzeni geri sağlamak ve kuralları çiğneyenleri adalete teslim etmek. Ödülünüz mü? Kasaba Şerifliği sweçiminde oy kullanacakların saygısı. Ancak göğsünüzde taşıyacağınız bu parlak şerif madalyası, şerifin muhteşem binek hayvanı T-REX kadar korkunç değil! 
Dino Storm, Kovboylar ve Dinozorlardan Lazer Silahlarına kadar her şeyiyle sizi cezbedecek ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi oyun. Hadi itiraf edin, heyecanlanmadınız mı?
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Dino Storm

Dino Storm

Originalname:
Oynanma sayısı:
289.036
Yayın tarihi:
28.|12.|2013
Üretici:
BigPoint (12)
Kategoriler:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam