Draw Bridges

Tüm yaş grupları için onaylandı
75%
56   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Draw Bridges - yuvarlanan bir top için köprüler çizin!

Draw Bridges, bir topu engelli bir parkurdan geçirip güvenli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmak için köprüler çizdiğiniz heyecan verici bir beceri oyunudur.

Bunu yapmak için fare düğmesini basılı tutun ve topun önüne köprüler çizin. Elbette kaçınmanız gereken kova kuleleri ve blok kuleleri gibi engeller de var. Öte yandan, yol boyunca bonusları da kaçırmayın. Örneğin, topunuzu hızlandıran bir zıplama çemberinden geçebilirsiniz. Seviyenin sonunda, puanlarınızı 1x - 10x arasında artırabilen bir çarpan kullanın. Burada da bir köprü çizin, böylece top 10x çarpanına ulaşır ve bu özellikle değerli bölmeye düşer.

Draw Bridges, köprüyü nasıl çizmek istediğinizi düşünebilmeniz için çizim işlemi sırasında yavaşlar. Ancak, çok uzun süre düşünmemelisiniz - doğru ölçüyü bulun.

Daha sonra kazandığınız parayla her biri farklı özelliklere sahip farklı toplar satın alın. Futbol topu özellikle hızlıdır, bilardo topu zıplamaz ve tenis topu özellikle küçük ve hızlıdır.

Sadece seviyeleri tamamlayarak değil, aynı zamanda satın alma menüsündeki ek reklamları görüntüleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu, rastgele bir öğenin kilidini açmanızı sağlar.

Daha fazla ücretsiz mini oyun

Draw Bridges'i beğendiyseniz, neden Tallman Run oynamıyorsunuz veya oyun ipuçlarımıza bir göz atmıyorsunuz?

Sanal bir köprü kurucusu olun ve KralOyun'de ücretsiz çevrimiçi Draw Bridge oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Draw Bridges

Draw Bridges

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
13.|09.|2022
Üretici:

x