Dreamy Winter Date

Tüm yaş grupları için onaylandı
585   x Likes251x Dislikes

Dreamy Winter Date - sıcak ve güzel kıyafetler tarzı!

Dreamy Winter Date, buz pistinde romantik bir toplantı için rahat ve güzel kıyafetleri bir araya getirebileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

Kız kliği, buz pateni pisti ve yumruk satışı yapılan bir kış pazarında arkadaşlarıyla buluşur. Tabii ki, her kız arkadaşı harika bir kıyafetle aşkını etkilemek ve aynı zamanda donmamak ister. Bu yüzden rahat ve modaya uygun görünümleri bir araya getirin ve en güzel kazakları, paltoları, pantolonları ve etekleri birleştirin. Sıcak tutan taytlar paten kaymak için harikadır ve gümüş takılar özellikle kışın iyi gider.

Bir çanta veya sırt çantası ile kızlar kış randevusu için iyi donanımlıdır. Sıcak kabinde bir şeyler içmek için bir araya geldiğinizde eldivenler ve şapkalar buraya yerleştirilebilir. Ayrıca makyaj toplantı için biraz daha yoğun olabilir. Yeni bir saç modeli veya sevimli örgüler ile kız arkadaşlar da iyi donanımlıdır.

Burada havada aşk var! Romantik ve sıcak kıyafetleri şimdi şekillendirin ve Kraloyunte Dreamy Winter Date'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dreamy Winter Date

Dreamy Winter Date

Oynanma sayısı:
8.444
Yayın tarihi:
02.|02.|2022
Üretici:
Bitent (218)

x