68%
Oyunu ver
204  x oylandı

Fiesta Online

FIESTA ONLINE bedava Online Oyunlar

Isya’nın büyülü fantastik dünyası F2P Anime Fiesta Online deneyimini yaşamaya hazır olun! Heyecan verici görevlerle karakterini geliştirirken arkadaşlarınla birlikte savaş ve Fiesta Online dünyasını kurtar! Fiesta Online sizlere bir F2P Anime MMORPG oyununda olduğu gibi sadece binlerce aktif oyunculu bir ortam sunmaz, bundan ayrı olarak da bir çok günlük görev sunarak heyecanınızı hep canlı tutar!
 
* Karakterin için 6 farklı sınıftan birini seçin
* Fiesta Online’nın renkli dünyasında yüksek çözünürlüklü 3D anime grafiklerin keyfini çıkarın
* Zorluklar ve günlük görevlerle 115 level deneyimi yaşayın
* Büyük Fiesta Online topluluğunda yeni arkadaşlar edinin
* Akıl hocası sistemi ile yeni bir takım oyunu deneyimi yaşayın
* Yüzlerce kıyafet ve danslardan seçim yaparak arkadaşlarınızla kutlama yapın
 
Karakter Sınıfları
 
Savaşçı
Savaşçı sınıfı tam bir meydan dövüşü karakteridir. Yüksek değerde hasarları absorbe edebilirken, ayrıca yüksek bir yaşam puanına da sahiptir. Bu sebeple öldürülmesi güç bir sınıftır. Aynı zamanda ana silahına bağlı olarak da düşmanlarına yüksek hasarlı saldırılar yapabilir.
 
Keşiş
Keşiş sınıfı Fiesta Online’da kendisini ve arkadaşlarını iyileştirebilme yeteneğine sahip tek sınıftır. Yetenekleri sayesinde her zaman grup için olmazsa olmaz karakterlerden birisidir. Bir destekçi olarak yüksek bir hasar gücüne sahip değildir fakat yüksek yaşam puanı ve iyileştirme özelliği sayesinde hem kendisini hem de grup arkadaşlarını ölümsüz kılabilir!
 
Okçu
Okçu, okları ve yavaşça etki eden zehirleriyle yüksek hasar gücüne sahip etkili bir karakter sınıfıdır. Teke tek veya grup düşmanlara karşı güçlü bir şekilde savaşabilir. Okçu sınıfını vazgeçilmez kılan sadece yüksek hasarı değildir, çevikliği sayesinde bir çok saldırıdan kaçabilme yeteneğine sahiptir.
 
Büyücü
Büyücü sınıfı isminden de anlaşılacağı üzere sihirli güçlere sahip bir sınıftır. Fiesta Online’da büyücüler güçlerini düşmanlarına karşı kullanmakla birlikte dostlarını çağırmak için de kullanabilirler. Büyücü, aynı anda bir çok düşmana zarar verebilir fakat saldırılara karşı dayanaklı değildir.
 
Joker
Joker sınıfı düşmanına karşı yüksek hasar verme konusunda uzmanlaşmıştır. “Birden çok saldırı” yeteneği ve her elinde bir silah taşıması sebebiyle çok tehlikeli bir sınıftır.
Benzer Oyunlar
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Fiesta Online

Fiesta Online

Originalname:
Oynanma sayısı:
27.670
Yayın tarihi:
12.|03.|2016
Üretici:
Gamigo (2)
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam