Online Balık Tutma Oyunu

FISHAO’NUN FEVKALADE RENKLİ DÜNYASINA HOŞGELDİN!
 
 
FISHAO dünyasında binlerce diğer oyuncu ile oynamaya hazır mısın? Gerçek dünyadan esinlenilmiş 10 farklı bölgede 190’nin üzerinde farklı balığı yakalamaya çalış. Karakterini kişiselleştir, dünyanın her yerinden insanlarla sohbet et, yeni arkadaşlarla tanış, turnuvalarda yarış, evini dekore et, yeni balıklar üret ve daha birçok seçeneğe ulaş!
 
Bu online macera oyununa başlar başlamaz, bir karakter oluştur. Direk olarak Laketown'da (Gölşehir) balık tutmaya başlamalısın. Diğer bölgeler aşaman yükseldikçe açılacaktır. Balık tutmak için su kenarına git ve daire içinde fare ile tıkla. Balık tuttuğunda gelen göstergeyi dengede ortada tutmak için sol ve sağ yön tuşlarına basmalısın. Her balık tutumunda yeni bir başarı puanı (exp) alırsın. İlk bölümde hızlı aşama için Trout Farm'a mutlaka göz atmalısın.İhtiyacın olan herşeyi alt köstergedeki sepet şekilli dükkandan satın alırsın. Bunun içinde sol üstte yer alan balık altını ve lirasına ihtiyacın var. Paraya ihtiyacın varsa Fish Marketten marketi satın alabilirsin. Yemler için de Best Baker dükkanından alabilirsin. Her balık her yemi yemez. Bunları oyun esnasında da öğreneceksin. Bazı balıklar sadece gündüz veya gece çıkarlar.
 
Bu online balık tutma oyunu sadece balıklarla geçmez, arkadaş ta edinebilirsin. Enter tuşuna bastığında diğer oyuncularla sohbet edersin. Ayrıca turnuvalarla diğer üyelerle de düelloya girişebilirsin. 
 
Ee, daha neyi bekliyorsun? Bu Türkçe sosyal oyunun YENİ biçimi! FISHAO’yu şimdi dene! Hem de KralOyun kimliğinle direk olarak bağlan!
Benzer Oyunlar
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Fishao

Fishao

Oynanma sayısı:
4.164.152
Yayın tarihi:
10.|01.|2014
Üretici:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam