Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Goodgame Big Farm

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Goodgame Big Farm
12+
Goodgame Empire
16+
Klondike Bölgesi
6+
Kral Çiftlik
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm - kendi çiftliğini yönet!    

Goodgame Big Farm, kendi küçük çiftliğinizi kurabileceğiniz ve akıllıca yönetebileceğiniz, hayvanlarınızla ve tarlalarınızla ilgilenebileceğiniz heyecan verici bir çiftçilik oyunudur.    

Çok fazla beceri ve planlama ile gerçek bir büyük çiftçi olmayı başarabilirsiniz. Bunu yapmak için tarlalar yaratmanız, hayvanlarla ilgilenmeniz, işçilerle ilgilenmeniz ve çiftliğinizi yönetmeniz gerekecek. Böylece zamanla bu popüler çok oyunculu oyunda çiftliğinizi genişletebilir ve diğer oyuncularla birlikte Goodgame Big Farm'da en ünlü çiftçi olabilirsiniz.

Güncelleme: 01.12. - 24.12. tarihleri arasında "Santa's Calendar" etkinliği!

Yılın en güzel zamanı yaklaşıyor ve Tessa ile arkadaşları sizin için harika hediyeler ve şenlikli bir hikaye içeren devasa bir Advent takvimi hazırladı.  Her gün çiftliğinizi ziyaret edin ve kırmızı burunlu küçük ren geyiğine dikkat edin. Muhtemelen onu zaten duymuşsunuzdur, arkadaşları ona Rudolph diyor! Bir sürü Noel sürprizini dört gözle bekleyin ve Advent sezonunu çiftliğinizde kutlayın!

Hobi bahçıvanından profesyonel çiftçiye - Goodgame Big Farm böyle oynanır  

Goodgame Big Farm'da büyük bir çiftçi olma yolunuz uzun ve zahmetli ama çok tatmin edici.    

 • Her şey tarlalarınızı sürmek ve daha sonra onları hasat etmekle başlar ve zamanla çiftliğinizde biriktirdiğiniz hayvanlarla ilgilenir.
 • Hasat zamanı geldiğinde, aldığınız ürünleri hemen işlemeye başlayacak ve onları yeni ürünlere veya çiftliğiniz için hayvan yemi haline getireceksiniz.

İpuçları ve püf noktaları - tarım ürünleri satın alın ve satın    

Tarım ekonomiden gelir. Goodgame Big Farm'ın ekonomik yönleri burada başlar, çünkü piyasada mal alıp satmanın iyi düşünülmesi gerekir ve başarılı bir çiftçi olma yolunda önemli bir sütundur. Bu yüzden bu çevrimiçi oyunda bu işi tamamen kendi başınıza yapmamalısınız, bunun yerine personelinize güvenmelisiniz.    

 • Oyun sırasında yetenekli çalışanları işe alın ve onlara iş atayın. Onları memnun edin ve böylece sadece maliyetleri düşük tutmakla kalmaz, aynı zamanda mutlu ve karlı bir çiftlik inşa edin.  Doğru araç filosu ile daha da başarılı olacaksınız:
 • ilk traktörünüzü satın alın ve yakında biçin ve iyi hasat makinelerine yatırım yapın.

Ama Goodgame Big Farm ayrıca size birçok heyecan verici içerik sunuyor. Diğer çiftçilere karşı yarışın, çiftliklerini ziyaret edin ve çeşitli disiplinlerdeki ilerlemelerini izleyin. Veya çiftliğinizde daha da başarılı olmak için arkadaşlarınızla takım kurun.    

Ve indirimli ürün satın alabileceğiniz düzenli etkinlikleri kaçırmayın!   

Şimdi traktöre bin ve ahıra gir! Kraloyun'te Goodgame Big Farm'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın ve çiftliğinizi kurun ve çalıştırın!

Oyun hakkında bilgi:

Goodgame Big Farm

 • Oynanma sayısı: 833.079
 • Yayın tarihi: 07.|09.|2021
 • Publisher: goodgame (4)
Goodgame Big Farm

Üye Yorumları