Goodgame Big Farm

12 yıldan itibaren onaylandı
80%
233   x  oylandı611.423x  oynandı

Bugün Big Farm'ın doğum günü! 28 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında kutlayın ve 10. yıl dönümü için harika hediyeler kazanın! Goodgame, topluluk hedeflerine ulaşmak için bir yardım kampanyasının parçası olarak ağaç dikiyor. İyi eğlenceler!

Reklam

Goodgame Big Farm - kendi çiftliğini yönet!    

Goodgame Big Farm, kendi küçük çiftliğinizi kurabileceğiniz ve akıllıca yönetebileceğiniz, hayvanlarınızla ve tarlalarınızla ilgilenebileceğiniz heyecan verici bir çiftçilik oyunudur.    

Çok fazla beceri ve planlama ile gerçek bir büyük çiftçi olmayı başarabilirsiniz. Bunu yapmak için tarlalar yaratmanız, hayvanlarla ilgilenmeniz, işçilerle ilgilenmeniz ve çiftliğinizi yönetmeniz gerekecek. Böylece zamanla bu popüler çok oyunculu oyunda çiftliğinizi genişletebilir ve diğer oyuncularla birlikte Goodgame Big Farm'da en ünlü çiftçi olabilirsiniz.    

Hobi bahçıvanından profesyonel çiftçiye - Goodgame Big Farm böyle oynanır  

Goodgame Big Farm'da büyük bir çiftçi olma yolunuz uzun ve zahmetli ama çok tatmin edici.    

  • Her şey tarlalarınızı sürmek ve daha sonra onları hasat etmekle başlar ve zamanla çiftliğinizde biriktirdiğiniz hayvanlarla ilgilenir.
  • Hasat zamanı geldiğinde, aldığınız ürünleri hemen işlemeye başlayacak ve onları yeni ürünlere veya çiftliğiniz için hayvan yemi haline getireceksiniz.

İpuçları ve püf noktaları - tarım ürünleri satın alın ve satın    

Tarım ekonomiden gelir. Goodgame Big Farm'ın ekonomik yönleri burada başlar, çünkü piyasada mal alıp satmanın iyi düşünülmesi gerekir ve başarılı bir çiftçi olma yolunda önemli bir sütundur. Bu yüzden bu çevrimiçi oyunda bu işi tamamen kendi başınıza yapmamalısınız, bunun yerine personelinize güvenmelisiniz.    

  • Oyun sırasında yetenekli çalışanları işe alın ve onlara iş atayın. Onları memnun edin ve böylece sadece maliyetleri düşük tutmakla kalmaz, aynı zamanda mutlu ve karlı bir çiftlik inşa edin.  Doğru araç filosu ile daha da başarılı olacaksınız:
  • ilk traktörünüzü satın alın ve yakında biçin ve iyi hasat makinelerine yatırım yapın.

Ama Goodgame Big Farm ayrıca size birçok heyecan verici içerik sunuyor. Diğer çiftçilere karşı yarışın, çiftliklerini ziyaret edin ve çeşitli disiplinlerdeki ilerlemelerini izleyin. Veya çiftliğinizde daha da başarılı olmak için arkadaşlarınızla takım kurun.    

Ve indirimli ürün satın alabileceğiniz düzenli etkinlikleri kaçırmayın!   

Şimdi traktöre bin ve ahıra gir! Kraloyun'te Goodgame Big Farm'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın ve çiftliğinizi kurun ve çalıştırın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Oynanma sayısı:
611.423
Yayın tarihi:
07.|09.|2021
Üretici:

x