Reklam
80%
Oyunu ver
11.881  x oylandı

Goodgame Big Farm

Lütfen aklınızda bulundurun:

Sevgili KralOyun oyuncuları,

27 Ekim'den (Empire) ve muhtemelen 28 Ekim'den (Big Farm) itibaren Goodgame oyunları Empire ve Big Farm'ın giriş bilgilerini taşıyacağız. Bu teknik nedenlerle yapılır ve aynı zamanda oyunlara ve normal oyun sürümüne her yerden erişebileceğiniz için size daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Bu oyunları oynamak için artık KralOyun hesabınızla giriş yapmanız gerekmeyecek, ancak normal Goodgame girişini kullanabilirsiniz. Önemli: Goodgame oyunlarındaki ilerlemeniz, yeni oyun sürümüne geçerken korunur.

Ayrıca her zamanki gibi KralOyun'a giriş yaparak yorum veya ziyaretçi defterine giriş yapabilirsiniz.

Geçişin başlangıcında, mevcut Goodgame tarayıcı oyunlarına paralel olarak Empire ve Big Farm'ın yeni oyun sürümlerini yayınlayacağız. Eski oyun versiyonunda, oyuna başlarken hesap transferi hakkında bilgi içeren bir pencere göreceksiniz. Sadece talimatları takip edin ve yeni oyun sürümüne giriş yapabilecek ve eski ilerlemenizle oynamaya devam edebileceksiniz.

30 Kasım'da eski Goodgame oyun sürümlerini devre dışı bırakmayı bekliyoruz.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@kibagames.com ile iletişime geçin. Herhangi bir teknik sorununuz varsa, lütfen oyun içi destek adresiyle iletişime geçin.

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Originalname:
GoodGame Big Farm
Oynanma sayısı:
414.231
Yayın tarihi:
07.|12.|2012
Üretici: