Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Goodgame Empire

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Goodgame Big Farm
12+
Goodgame Empire
12+
Klondike Bölgesi
6+
Kral Çiftlik
6+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Tarayıcı Bazında
 4. Goodgame Empire

Goodgame Empire - kendi krallığınızı yaratın!    

Goodgame Empire, ortaçağ oyun dünyasının yıllıklarına güçlü bir kral olarak girebileceğiniz ve en büyük ve en etkili imparatorluğu yönetebileceğiniz heyecan verici bir ortaçağ strateji oyunudur.

Generaller ve Yetenekler Güncellemesi: Haziran 2023 itibariyle Yeni General

Yeni bir general, samuray savaşçısı Sasaki, artık sizin ve birliklerinizin hizmetinde. Savaşlarınıza yeni bir strateji seviyesi getirmeye hazır. Onun keskin zekasını kullanın ve savaşlara kendiniz karar vermek için kullanın! Kendi bölgenizi kurun, kalenizi akıncılardan koruyun ve tebaanızı ve birliklerinizi mutlu etmek için değerli malların ticaretini yapın!
Büyük kış saldırısında savaşçı Diana ve onun Vahşi Toprak isyancılarıyla tanışabilirsiniz! Bolca kar, yeni karakterler ve daha birçok yeni özellik şimdiden sizi bekliyor!

2022, yedi yeni general içeren Generaller ve Beceriler güncellemesini yayınladı. Ayrıca yeni içerik, çeşitli görevler ve karakterler arası etkileşim için yeni bir buluşma yeri ve her generalin savunma ve saldırı becerilerinin kilidini açmak için yeni bir parça sistemi de dahil edildi. Onları savaş stratejinize uyarlamak için farklı şekillerde seçebileceksiniz.

Goodgame Empire - nihai strateji oyunu

Her zaman zırh giyip at sırtında savaşa çıkmak istediniz mi? Güçlü bir krallık kurmak ve en güçlü hükümdar olmak senin kanında mı? O halde Goodgame Empire tam size göre! Goodgame Empire, bir ortaçağ hükümdarı olarak tüm becerilerinizi gerektirir! Yoksa daha korkusuz bir hükümdar mısınız?    

Kaleleri, şövalyeleri ve genç kızlarıyla Orta Çağ dünyasına dalın. Onur ve şan burada kazanılmalıdır: Birkaç küçük ahşap bina ile başlayın ve onları görkemli bir kaleye genişletin. Hammadde taş, ahşap ve gıda ustaca kullanılmalıdır. Vergileri altın olarak toplayın ve askerlerinizi barındırmak için evinizi kışlalarla genişletin. Kendi egemenliğinizi kurun, kalenizi yağmacılara karşı koruyun ve tebaanızı ve birliklerinizi mutlu etmek için değerli mallar ticareti yapın!    

Büyük Kış Taarruzu'nda savaşçı Diana ve Wildland isyancılarıyla tanışabilirsin! Bol kar, yeni karakterler ve daha birçok yeni özellik sizi bekliyor!    

Goodgame Empire nasıl oynanır?    

Başlangıçta, çevredeki kırsal alan üzerindeki etkinizi genişletmeniz gereken kendi kalenizi alırsınız. Görevleri çözmek ve kaynak kazanmak için beyninizi ve taktiklerinizi kullanarak kalenizi genişletin ve daha fazla bina inşa edin. Usta bir inşaatçı olarak emrinizde 60'tan fazla ilginç bina tipine sahipsiniz. Ustalarınızı motive edin ve hemen başlayın!   

 • İçinde yaşamak için muhteşem şehir evleri inşa edin.
 • Hammadde çıkarmak için kazançlı bir taş ocağı inşa edin.
 • Yiyecek yetiştirmek için karlı bir çiftlik oluşturun.
 • Pazarda ticaret yapın ve değerli eşyalarınızı depoda saklayın.
 • Ayrıca atlarınıza iyi bakın ve yeterince ahır inşa edin. Değirmen ile gıda üretimini artırın.

Kraloyun'te Goodgame Empire'ı da harika bir dövüş oyunu olarak oynayın. Muhteşem kalenizi savunmak ve diğer kaleleri yağmalamak için etrafınızdaki askerleri toplayın. Karakolları fethedin ve güç alanınızı genişletin. Onurlu bir lider olarak, doğrudan muharebeye girmeyi mi yoksa sabotaj ve casusluk gibi yöntemlere başvurmayı mı tercih edersiniz? Muhbirinizi rakiplerinizin çevresine yerleştirdiniz mi? Düşman kampındaki en son vebadan siz mi sorumlusunuz?

İpuçları ve püf noktaları: Game of Towns'da nasıl ittifak kurulur    

Büyük Game of Towns güncellemesinden sonra Goodgame Empire'daki ittifakla birlikte güçlü bir metropol inşa edebilir ve onu büyük imparatorluğun başkenti yapabilirsiniz. İttifaklar kurmak her zaman iyi bir fikirdir, çünkü malları takas edebilir, başkalarıyla birlikte stratejiler uygulayabilir ve kendinizi rakiplerinizden koruyabilirsiniz.    

 • Bir ittifak şehri kurmanın ön koşulu, kendi soylu evinizi yaratmanız ve ardından ikamet şehri inşa etmeye başlamanızdır.
 • Ardından Goodgame Empire'daki en son başarılar için savaşabilir ve metropoldeki üstünlüğü ele geçirebilirsiniz.
 • Cesaret ve taktiksel eylemlerle kurnaz bir lider olarak hak ettiğiniz kral jetonlarını ve madeni paraları toplayın ve sıralamada yükselin.

Kral jetonları ile ayrıca savunmanızı genişletebilir, yeni dekorasyonlar satın alabilir ve kendinizi yeni bir zırh takımı veya etkileyici bir miğfer ile şımartabilirsiniz. Ortaçağ oyununun değerli bonuslarını kazanmayı ve Goodgame Empire forumunda diğer oyuncularla en son maceralarınız hakkında bilgi alışverişinde bulunmayı unutmayın.    

Daha fazla çeşitlilik için olayları puanlar    

Daha da fazla çeşitlilik için Goodgame Empire, Bahar Gecesi Festivali gibi önemli etkinlikler veya "Samuray" veya "Göçebeler" gibi yinelenen etkinlikler sunar. Burada ne kadar çok puan kazanırsanız, o kadar çok ödül alırsınız. En iyi oyuncular listesine girerseniz ekstra ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca şu durumlarda yeni oyun öğelerini dört gözle bekleyebilirsiniz:    

 • Aletler
 • Birlikler
 • Teçhizat
 • Kahramanlar
 • Süslemeler

Puanlama etkinliklerini tamamladıktan sonra Goodgame Empire master seviyesinde de oynayabilir ve daha da fazla puan ve ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca, indirimli ekipman ve diğer ürünleri satın almak için Noel veya Paskalya gibi tatiller için düzenli etkinliklerden, yaz spesiyallerinden veya Cadılar Bayramı etkinliğinden yararlanın.    

Meydan okumaya devam edecek ve ortaçağ imparatorluğunuzu kuracak mısınız? O halde şimdi Goodgame Empire'ı Kraloyun'te ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Goodgame Empire

 • Oynanma sayısı: 1.471.775
 • Yayın tarihi: 07.|09.|2021
 • Publisher: goodgame (4)
Goodgame Empire

Üye Yorumları