Hero Zero

12 yıldan itibaren onaylandı
33   x Likes24x Dislikes
Reklam

Hero Zero - bir delikten süper kahramana!

Bu RPG tarayıcı oyununda bir kahraman veya kahraman olur ve eğlenceli ve aksiyon dolu bir evrende suçlulara ve kötü adamlara karşı yarışırsınız. Kötülüğe karşı savaş ve barış ve adalet getir!

Tabii ki, küçük başlayacaksınız: Hero Zero'da kahramanınız veya kahramanınız iç çamaşırlarıyla başlayacak ve havalı bir kostüm ve ekipman satın almak için hiç parası olmayacak. Bu nedenle, önce ikinci el mağazasında yeni görünümünüzü elde etmeniz gerekecek, bu da daha az eğlenceli olmamayı vaat ediyor. Belki de kıyafetiniz için zümrüt yeşili bornozu veya yarı bitmiş salatalık maskesini seçersiniz?

Görüyorsunuz, Hero Zero'da süper kahramanlar o kadar da ciddiye alınmaz - mahallenin sıradan adamı sizsiniz. Ama merak etmeyin, tüm seçenekler size açık! Başlangıç ​​noktası, Humpreydale'deki evinizin altında bulunan gizli üssünüzdür. Burada kendi alanınızı inşa edin, birçok faydalı bina ve sadece kaynak değil, aynı zamanda çalışmanızın ödülü olarak madeni paralar da üreten odalar. Sığınağınızı özelleştirin - süper yapıştırıcı atölyesinden jeneratör odasına kadar her süper kahraman ihtiyacı burada karşılanabilir.

Taktikler, kaslar ve entrika - Hero Zero böyle oynanır

Kahramanınız veya kahramanınız, Hero Zero'da toplam dört farklı istatistiğe sahiptir:

  • Kuvvet
  • dayanıklılık
  • beyinler
  • Sezgi

Bu dört özelliğin her birini mağazada bulunan ekipmanlarla geliştirebilirsiniz. Görevler aracılığıyla onlar için para kazanıyorsunuz. Sadece mahalleye bak, yardımına ihtiyacı olan bir sürü insan var! Seviye başına ayrıca nitelikleri ücretsiz olarak artırma fırsatına da sahip olursunuz.

İpuçları ve püf noktaları: Kötü adamlarla heyecan verici düellolara katılın!

Bu tarayıcı oyununda yalnızca başarıyla tamamlanan savaş ve zaman görevleri, yan görevler ve eğitim sizi gerçek bir kahraman veya kahraman yapacak.

Çeşitli görevlerde kötüleri yenmeli ve dünyayı güvenli bir yer haline getirmelisiniz. Belki küçükten başlayıp yerel liseden spor direktörü Eddy'ye Yaz Olimpiyatlarını kurtarması için yardım edersiniz. Bu arada, lezzetli donutlar bir zaman hızlandırıcı olarak mevcuttur - bu harika bir teşvik değilse!

Ancak gelecekte bir noktada kendinizi uluslararası üne sahip bir süper kahraman olarak kurmak istiyorsanız, çok fazla pratiğe ihtiyacınız olacak ve rekabetle yüzleşeceksiniz.

  • Diğer sözde kahramanlara veya kötü kötü adamlara karşı silahlarınızla heyecan verici düellolarda savaşın.
  • Zaferlerinizle oyuncu sıralamasında yukarı tırmanın.
  • Özellikle kötü yaratıklar şehre salındığında ve onlarla birlikte savaşmanız gerektiğinde, özel etkinlikler için diğer kahramanlarla takım kurun.

Böylece, Hero Zero'da tüm grubun topluluk duygusunu da güçlendireceksiniz. Hero Zero'nun tekli ve çok oyunculu oyunları benzersiz grafikler ve bolca mizahla birleştirdiğini göreceksiniz. Burada her zaman gülecek bir şey vardır!

Hemen bir süper kahraman ol ve Hero Zero'yu KralOyun.com'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Hero Zero

Hero Zero

Oynanma sayısı:
170.609
Yayın tarihi:
01.|02.|2022
Üretici:

x