Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hogwarts Princesses

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Hogwarts Princesses

Hogwarts Princesses - Büyülü kıyafetler yaratın!

Hogwarts Princesses, dört büyücü için şık görünümler yaratabileceğiniz büyülü bir giydirme oyunudur.

Kendinizi popüler "Harry Potter" romanlarının fantastik dünyasına bırakın. Hogwarts Ekspresi sizi büyücülük okuluna götürmek için dokuz ve üç çeyrek platformunda bekliyor. Orada, bir stilist veya moda tasarımcısı olarak becerileriniz talep ediliyor: Konuşan şapka tarafından okul evlerine yeni atanan dört öğrenciye doğru kıyafeti bulmaları için yardım edin.

Dört evin karakterini yakalayın, büyücü kızları uygun şekilde makyajlayın ve sonra onlar için büyülü kıyafetler hazırlayın. Gryffindor için, armalarına uygun olarak altın ve kırmızı tonlar hakim: Bir aslan. Gryffindorlar cesaretleri ve arkadaşlarına olan sadakatleriyle tanınırlar. Ravenclaw'lar özellikle zeki ve çalışkan olarak kabul edilir, bu nedenle okul kitapları görünümü tamamlamak için mükemmel bir aksesuardır. Kurnaz Slytherinler renkleri olan yeşil ve gümüşün yanı sıra evlerinin amblemi olan yılanı da takarlar. Hufflepuff'lar ise dost canlısı ve sadık karakterlerine uygun olarak açık renkli ve bol sarı renkli cübbeleri tercih ederler.

Kreasyonlarınızı akıllı okul çantaları veya dersten sonra Quidditch oynamak için bir süpürge gibi çok sayıda havalı aksesuarla tamamlayın. Tabii ki bir asa da şart, çünkü bazı kötü Ruh Emicileri savuşturmak için ne zaman bir Patronus çağırmanız gerekeceğini asla bilemezsiniz.

Büyücüleri dönüşüm, iksirler ve sihirli hayvanlar derslerine hazırlayın ve hayal gücünüzü serbest bırakın. Klasik okul üniformalarının şık unsurlarını rahat kazaklar, şık bluzlar ve elbette sivri uçlu şapkalar ve pelerinler gibi büyülü kıyafetlerle birleştirin. Böyle giyindiklerinde, kalede her türlü maceraya ve hatta belki de yasak ormana bir geziye hazır olurlar.

Daha fazla büyülü makyaj oyunu

Hogwarts Princesses'i beğendiyseniz, daha da büyülü moda eğlencesini yaşayın ve Hogwarts Girls oynayın.

Kendinizi Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger'ın popüler dünyasına bırakın ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak Hogwarts Princesses oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hogwarts Princesses

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 07.|02.|2024
  • Publisher: Bitent (236)
Hogwarts Princesses

Üye Yorumları