Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ice Cream Fever

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Mom's Diary: Cooking Games
0+
Ice Cream Fever
0+
City Builder 2
0+
Kobolm Rescue
0+
House Flip
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. Ice Cream Fever

Ice Cream Fever - Dondurma minibüsü geliyor!

Ice Cream Fever, bir dondurma minibüsünü yönetmeniz ve lezzetli tatlılar satmanız gereken şeker gibi bir zaman yönetimi oyunudur.

Yaz başladı, güneş parlıyor ve insanlar serin bir içecekten başka bir şey istemiyor. Şimdi bu isteği yerine getirmek sizin elinizde: Bu oyunda küçük bir dondurma minibüsüne sahipsiniz ve lezzetli, ev yapımı tatlılar satıyorsunuz.

Bardakları yumuşak dondurma ile doldurmak ve buz gibi mango lassis hazırlamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Organizasyon becerilerinizi kanıtlayın, mutfakta genel bir bakış sağlayın ve birleşik bonuslar almak için müşterilerinize mümkün olduğunca çabuk hizmet edin. Verilen süre içinde seviye hedeflerine ulaşın ve günün sonunda performansınız için altın paralar, elmaslar ve anahtarlar alın.

Bir tatlı arabası imparatorluğu nasıl kurulur

Kazancınızı dondurma minibüsünüz için yükseltmeler satın almak ve örneğin dondurma makinesinin hızını artırmak için kullanın. Ayrıca gelirinizi veya müşteri sayınızı artırmak için geçici güçlendiricilerin kilidini açabilirsiniz.

Dondurmanızı küçük çörekler, marshmallowlar ve diğer ikramlarla süslemek ve tatlılarınızı daha yüksek bir fiyata satmak için yeni malzemelerin ve sosların kilidini kademeli olarak açın.

Tüm yıldızları ve isteğe bağlı anahtarları toplamak için seviyeleri tekrar oynayın. Anahtarları, küre düğmesi aracılığıyla yeni yiyecek kamyonlarının kilidini açmak ve restoran zincirinizi daha da genişletmek için kullanabilirsiniz: Bir dondurmalı sandviç kamyonu işletin, ustaca dekore edilmiş dondurmalı pastalar satın veya lezzetli waffle'lar pişirin.

Her müşteri isteğini yerine getirin, çeşitli tatlılar yaratın ve zaman baskısı altında her zaman soğukkanlılığınızı koruyun!

Mutfak profesyonelleri için daha fazla restoran oyunu

Ice Cream Fever'ı sevdiyseniz, neden Cooking Chef Food Fever'da misafirlerinize doyurucu yemekler sunmayasınız?

Lezzetli tatlılar hazırlayın ve kafenizi genişletin! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Ice Cream Fever oynayın!

Oyun hakkında bilgi: