Idle Zoo: Safari Rescue

Tüm yaş grupları için onaylandı
75%
31   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Idle Zoo: Safari Rescue - yeni hayvanat bahçenizi hayvanlarla donatın!

Idle Zoo: Safari Rescue, kurtarılan hayvanlardan yeni bir hayvanat bahçesi inşa edebileceğiniz harika bir boşta oyundur.

Farklı hayvan türlerini farklı muhafazalara yerleştirin ve para kazanmak için üzerlerine tıklayın. Bir süre sonra tıklama oyununu otomatikleştirebilir ve ayrıca hayvan türlerini yükseltebilirsiniz. Sağ taraftaki sepet ile hayvanat bahçesi hayvanlarını ayrıca besleyebilir ve 15 dakika boyunca kar marjlarını artırabilirsiniz. Dürbüne tıklayarak safaride yeni hayvan topları toplamaya devam edin.

Sağ üst köşedeki mavi topun arkasındaki hayvan koleksiyonunuzu görüntüleyebilirsiniz. Papağan veya fil gibi yaygın hayvanları ve ayrıca kurt veya su aygırı gibi sıra dışı veya nadir bulunan hayvanları bulun. Hepsi size, Boşta Hayvanat Bahçesi veya yükseltmeler için yeni hayvanlar satın almak için harcayabileceğiniz farklı miktarlarda jeton kazanır. Başarılar elde edin, elmas şeklinde günlük ödüller kazanın ve basit bir stajyerden hayvan bakıcısı veya hayvanat bahçesi müdürüne ilerleyin.

Şimdi hayvanat bahçesinde rahatlatıcı bir zaman geçirin, günde bir kez gelin ve KralOyun'da ücretsiz çevrim içi Idle Zoo: Safari Rescue oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Idle Zoo: Safari Rescue

Idle Zoo: Safari Rescue

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
29.|04.|2022
Üretici:

x