Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

King Of Mahjong

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Garden Tales Mahjong
0+
Mahjongg Dimensions
0+
Mahjong Royal
0+
King Of Mahjong
0+
Mahjong Fish Connect
0+
Mahjong 3D Candy
0+
Mahjong Kitchen
0+
Solitaire Mahjong Juicy
0+
Solitaire Mahjong Farm
0+
Dinomatch: Mahjong Pairs
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Mahjong
  4. King Of Mahjong

King of Mahjong - Tacı alın!

King of Mahjong, en fazla üç çizgi üzerinde çiftleri birleştirebileceğiniz ve tahtanın kralı olmak için ilerleyebileceğiniz heyecan verici bir bağlantı mahjong oyunudur!

Mahjong tahtına çıkın ve iki 90 derecelik açıya sahip en fazla üç çizgi boyunca aynı tasarıma sahip iki taşı birleştirin. Tahtadaki iki aynı karo arasındaki çizgi ne kadar uzun olursa, çifti temizlemek için o kadar çok yıldız kazanırsınız. Elde ettiğiniz yıldızlarla oyuncu seviyenizi yükseltirsiniz. Yıldız sayınız 40'a ulaştığında acemi olursunuz ve bundan sonra King of Mahjong olana kadar tüm seviyeler size açıktır! Yeni bir rütbeye ulaştığınızda, bir hediye de alacaksınız, bu nedenle hedefiniz mümkün olduğunca uzaktaki çiftleri temizlemek, yıldız kazanmak ve rütbenizde yükselmeye devam etmek olmalıdır.

Sadece bu da değil, King of Mahjong Daily size takvim modunda seviyeler de sunuyor. Bir ayı tamamladığınızda, daha fazla yıldız ve bir başarı rozeti elde edersiniz.

Bazı seviyelerde, sahadaki taşlar normalden farklı davranır. Bazen sahadaki bir parça dönüyor, bazen taşlar belirli bir yöne kayıyor. Mahjong Kralı olmak için bu zorlukların üstesinden gelebilir misin?

Tahtanın bir kısmını temizlemek için büyüteç, karıştırma güçlendirici ve beş sihirli değnek şeklindeki beş ipucu güçlendiriciyi kullanın.

Diğer ilginç Mahjong oyunları

King of Mahjong'nı sevdiyseniz, neden Mahjong Fish Connect oynamıyorsunuz?

Şimdi tacı alın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi King of Mahjong oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

King Of Mahjong

  • Oynanma sayısı: 436
  • Yayın tarihi: 25.|06.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1504)
King Of Mahjong

Üye Yorumları