Reklam
86%
Oyunu ver
8  x oylandı

KralOyun News & Updates

Sevgili KralOyun oyuncuları,

KralOyun.com ile ilgili en son güncellemeleri buradan kontrol edin! Daha önce fark etmiş olabileceğiniz gibi, şu anda siteyi ve oyun deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyoruz

Topluluk

June 1st: Tüm sorunlar giderildi. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen info@kibagames.com adresinden destek ekibimizle iletişime geçin.

26 Mayıs: Bir süre önce profil sayfalarınızda, maalesef bazı eski ve teknik olarak modası geçmiş topluluk öğelerinin değiştirilmesi ve kaldırılması gerekeceğini duyurmuştuk. Yine de gelecekte size daha fazla ve daha iyi özellikler sunabilmeyi umuyoruz.

İlk ayarlamalar dün yapıldı. Bazı münferit sorunlar olduğunu biliyoruz ve şimdiden mümkün olan en kısa sürede çözümler üzerinde çalışıyoruz.

Ne yazık ki, şu anda Facebook girişiyle ilgili hala sorunlar var. Bunun üzerinde çalışıyoruz ve sabrınızı rica ediyoruz. Çok teşekkürler!

Ne var ne yok?

Giriş arayüzü yenidir, ancak her zamanki gibi mevcut verilerinizle giriş yapabilirsiniz. Ayrıca konuk defteri ve yorum fonksiyonu da güncellendi. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen info@kibagames.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kategoriler

Gezinmeyi ve site yapısını iyileştirmek için bir süredir kategorileri temizliyoruz. Yıllar geçtikçe, 300'den fazla kategori birikmiştir ve bunlar şu anda gözden geçirilmekte ve adım adım azaltılmaktadır.

KralOyun Mobil

Akıllı telefonunuzda da KralOyun oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Web sitesindeki hemen hemen tüm oyunlar, herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan mobil tarayıcıda çalışır. Sadece bir dene!

 

Haberle bitti mi? O halde en popüler oyunlarımıza göz atın ve "Oyunu oyna" düğmesine tıklayın!

(Google Translate ile çevrildi)

Benzer Oyunlar

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
KralOyun News & Updates

KralOyun News & Updates

Originalname:
Oynanma sayısı:
593
Yayın tarihi:
26.|05.|2011
Üretici: