Reklam
74%
Oyunu ver
14  x oylandı

KralOyun News & Updates

Sevgili KralOyun oyuncuları,

KralOyun.com ile ilgili en son güncellemeleri buradan kontrol edin! Daha önce fark etmiş olabileceğiniz gibi, şu anda siteyi ve oyun deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyoruz. 

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen info@kibagames.com adresinden destek ekibimizle iletişime geçin.

Kapanan Barn Çiftliği 2021 sonu

3 Kasım 2021: Sevgili KralOyun oyuncuları, ne yazık ki Plinga/Azerion'dan Barn Çiftliği'nin tarayıcı oyun sürümünün 2021 sonunda kaldırılacağı haberini aldık. Bu bizim için de sürpriz oldu ama bu karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Barn Çiftliği 2021 Aralık ayı sonuna kadar erişime açık olacak ancak geliştirici stüdyo Century Games, oyuna bunun ötesinde devam etmek istemiyor. Bilgilerimize göre, oyun içi güncellemeler Kasım ayı gibi erken bir tarihte kullanılamayacak. Plinga'nın önümüzdeki hafta nasıl ilerleyeceğimiz konusunda bize bilgi vermesi bekleniyor, ancak sizden şimdiden bir daha Barn Çiftliği oyun içi satın alma yapmamanızı rica ediyoruz.

Goodgame hesaplarının taşınması

27 Ekim: Bugünden başlayarak (Empire) ve muhtemelen yarın (10/28, Big Farm) artık Goodgame oyunları Big Farm ve Empire'da oyun hesabınızı aktarabilirsiniz. Bu teknik nedenlerle yapılır ve aynı zamanda oyunlara ve normal oyun sürümüne her yerden erişebileceğiniz için size daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Oynamak için artık KralOyun hesabınızla giriş yapmanız gerekmeyecek, ancak normal Goodgame girişini kullanabilirsiniz. Önemli: Goodgame oyunlarındaki oyun ilerlemeniz, yeni oyun sürümüne geçerken korunur.

Ayrıca yorum yazmak veya ziyaretçi defterine yazmak için her zamanki gibi KralOyun'a giriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Önceki Big Farm ve Empire sürümlerinde, oyunun başlangıcında hesap transferi hakkında bilgi içeren bir pencere bulacaksınız. Sadece talimatları izleyin, ardından yeni oyun sürümüne giriş yapabilir ve eski ilerlemenizle oynamaya devam edebilirsiniz. Yeni sürümleri burada bulabilirsiniz: [Links removed, migration completed]

Eski Goodgame oyun sürümleri muhtemelen 30 Kasım 2021'de devre dışı bırakılacaktır.

Yeni Empire sürümüne giriş yaptığınızda, oyun ekranının ortasındaki kayıt alanını değil, sağ üst köşedeki giriş penceresini kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın!

Herhangi bir sorununuz varsa, lütfen oyun içinde verilen adres aracılığıyla destek ile iletişime geçin. Herhangi bir sorunuz olursa bize info@kibagames.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Gezinmeyi ve site yapısını iyileştirmek için bir süredir kategorileri temizliyoruz. Yıllar geçtikçe, 300'den fazla kategori birikmiştir ve bunlar şu anda gözden geçirilmekte ve adım adım azaltılmaktadır.

08/11/2021: Kategori güncellemesi

Ana kategorileri düzenledik ve yenilerini ekledik. Hem kız hem erkek oyunlarını artık "Lifestyle" başlığı altında bulabilirsiniz. Dekorasyonun yanı sıra moda ve makyaj, yemek pişirme ve fırıncılık gibi birçok yaşam tarzı teması içerir. Hayvan oyunları ve eğlenceli oyunlar "Çocuk" kategorisinin alt kategorileri haline geldi. Kule Savunması, çeşitli yönetim oyunları, boşta kalma ve çiftçilik oyunlarını içeren yeni ana kategori "Strateji" de var.

KralOyun Mobil

Akıllı telefonunuzda da KralOyun oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Web sitesindeki hemen hemen tüm oyunlar, herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan mobil tarayıcıda çalışır. Sadece bir dene!

 

Haberle bitti mi? O halde en popüler oyunlarımıza göz atın ve "Oyunu oyna" düğmesine tıklayın!

(Google Translate ile çevrildi)

x

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
KralOyun News & Updates

KralOyun News & Updates

Originalname:
Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
26.|05.|2011
Üretici:
Kategoriler: