League Of Angels: Heaven's Fury

12 yıldan itibaren onaylandı
32   x Likes16x Dislikes

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Reklam

League Of Angels: Heaven's Fury - göksel savaşlara dalın!

League Of Angels: Heaven's Fury, efsanevi savaşlarda mitolojik rakiplere karşı savaşmak için göksel varlıklarla güçlerinizi birleştirebileceğiniz aksiyon dolu bir 3D çevrimiçi MMORPG'dir.

Güçlü tanrılar yolsuzluğa yenik düştü ve şimdi efsanevi melekleri bu fantastik dünyada toplamak ve onları müttefikleriniz yapmak size kalmış. League Of Angels: Heaven's Fury'de Heaven'ın kaderinden daha az bir şey tehlikede değil!

Bir kahraman veya kadın kahraman seçin ve karanlığa karşı destansı savaşlarda onunla savaşın. Ejderha, büyücü veya okçu, bireysel olarak geliştirebileceğiniz güçlü yeteneklere sahiptir. Gerçek zamanlı savaşlarda sizi çok fazla aksiyon bekliyor - bu sizin için çok fazlaysa, otomatik savaş modunu açıp arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve aksiyonu huzur içinde izleyebilirsiniz.

League Of Angels: Heaven's Fury nasıl oynanır?

Güçlü bir melek grubu oluşturun ve onları uğursuz güçlere karşı savaşın. League Of Angels: Heaven's Fury gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve dünya çapındaki diğer oyunculara karşı sunucular arası oynanabilir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Karakterlerinizi büyülü araçlar, silahlar ve yeteneklerle donatın.
  • PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) veya PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) ile savaşın, loncanızla diğer loncalara karşı savaşa girin veya bir ittifakın parçası olarak destansı baskınlara katılın.
  • Çok sayıda ek görevde ustalaşın.
  • Düzenli etkinlikleri kaçırmayın.

Melekler ittifakını eski gücüne geri döndürebilir ve hatta bir dünya patronuna karşı durabilir misin? O halde hemen yanan kılıcınızı alın ve League Of Angels: Heaven's Fury'yi KralOyun'da ücretsiz indirin!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
League Of Angels: Heaven's Fury

League Of Angels: Heaven's Fury

Oynanma sayısı:
1.764
Yayın tarihi:
18.|10.|2021
Üretici:

x