Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

League Of Angels: Heaven's Fury

12 yıldan itibaren onaylandı

Informationen zum Spiel

Lütfen dikkat: Oyun yalnızca ücretsiz indirilebilir bir sürüm olarak mevcuttur. Oynamak için indirip kurmanız gerekiyor.

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Klondike Bölgesi
6+
Kral Çiftlik
6+
Governor of Poker 3
12+
GamePoint Bingo
16+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. Tarayıcı Bazında
  4. League Of Angels: Heaven's Fury

League Of Angels: Heaven's Fury - göksel savaşlara dalın!

League Of Angels: Heaven's Fury, efsanevi savaşlarda mitolojik rakiplere karşı savaşmak için göksel varlıklarla güçlerinizi birleştirebileceğiniz aksiyon dolu bir 3D çevrimiçi MMORPG'dir.

Güçlü tanrılar yolsuzluğa yenik düştü ve şimdi efsanevi melekleri bu fantastik dünyada toplamak ve onları müttefikleriniz yapmak size kalmış. League Of Angels: Heaven's Fury'de Heaven'ın kaderinden daha az bir şey tehlikede değil!

Bir kahraman veya kadın kahraman seçin ve karanlığa karşı destansı savaşlarda onunla savaşın. Ejderha, büyücü veya okçu, bireysel olarak geliştirebileceğiniz güçlü yeteneklere sahiptir. Gerçek zamanlı savaşlarda sizi çok fazla aksiyon bekliyor - bu sizin için çok fazlaysa, otomatik savaş modunu açıp arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve aksiyonu huzur içinde izleyebilirsiniz.

League Of Angels: Heaven's Fury nasıl oynanır?

Güçlü bir melek grubu oluşturun ve onları uğursuz güçlere karşı savaşın. League Of Angels: Heaven's Fury gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve dünya çapındaki diğer oyunculara karşı sunucular arası oynanabilir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Karakterlerinizi büyülü araçlar, silahlar ve yeteneklerle donatın.
  • PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) veya PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) ile savaşın, loncanızla diğer loncalara karşı savaşa girin veya bir ittifakın parçası olarak destansı baskınlara katılın.
  • Çok sayıda ek görevde ustalaşın.
  • Düzenli etkinlikleri kaçırmayın.

Melekler ittifakını eski gücüne geri döndürebilir ve hatta bir dünya patronuna karşı durabilir misin? O halde hemen yanan kılıcınızı alın ve League Of Angels: Heaven's Fury'yi KralOyun'da ücretsiz indirin!

Oyun hakkında bilgi:

League Of Angels: Heaven's Fury

  • Yayın tarihi: 18.|10.|2021
  • Publisher: BigPoint (6)
League Of Angels: Heaven's Fury