Kraloyun may receive a commission from merchants or game publishers for links and/or in-games purchases on this page. These links may feature a    symbol. more
75%
Oyunu ver
157  x oylandı

Legends of Honor

Legends of Honor - Bedava Tarayıcı Oyunu

Legends of Honor oyunumuzda sürekli savaşlar yapılıp kalelerin düşmesi yanı sıra yeni kaleler ve imparatorluklar da hızlı bir şekilde kurulmakta, bunun için elini çabuk tut ve askerlerini toplayarak büyük savaşlara onları hazırla! Legends of Honor oyunu serüven ve strateji dolu bir MMO-Browser Oyunudur. Vereceğin hızlı kararlar ya seni yüceltir yada kale duvarlarının altında kalmana sebep olabilir.
 
Büyük başarılara imza atmadan önce sınırlarını belirlemeli, kaleni kurmalı ve gerekli olan ham maddeleri toplamalısın. Onurun için savaş ve haritada diğer düşmanlarına karşı temeli sağlam imparatorluğunu kur, hazineler ara ve bunları akıllıca kullan.
 
Her savaş sadece savaş alanlarında yapılmıyor, kalelerini kurarken uyguladığın strateji yanı sıra birebir yapmış olduğun çatışmalarda en az o kadar önemli. İmparator olarak herşey senin elinde, gözdağı oluşturacak kale duvarları ör ve en güçlü askerlerini yetiştir ve kalene yapılacak tüm saldırıları kolayca durdurarak önle.
 
Efsane olmaya hazır mısın?

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Legends of Honor

Legends of Honor

Oynanma sayısı:
18.522
Yayın tarihi:
08.|01.|2016
Üretici: