Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mom's Diary: Cooking Games

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Mom's Diary: Cooking Games
0+
Ice Cream Fever
0+
City Builder 2
0+
Kobolm Rescue
0+
House Flip
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. Mom's Diary: Cooking Games

Mom's Diary: Cooking Games - Dünya çapında bir mutfak yolculuğu yaşayın!

Mom's Diary: Cooking Games, uluslararası yemekler hazırlamanız ve restoranlarınızı başarıya götürmeniz gereken kapsamlı bir zaman yönetimi oyunudur.

Annemin usta bir şef olmasına yardım edin, heyecan verici mücadelelere katılın ve dünya mutfaklarını keşfedin! Yüzlerce seviyede tahta kaşık kullanın ve Berlin, Londra veya Viyana gibi şehirlerde aşçılık becerilerinizi test edin. Tipik Amerikan veya İskandinav spesiyaliteleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Nasıl yıldız bir şef olunur

Amerikan Louisiana'sındaki bir krep kafede mutfak yolculuğunuza başlayın ve aç misafirlerinizi krepler ve lezzetli yaban mersinli milkshake'lerle besleyin. Yiyecekleri hazırlamak ve ardından müşterilere servis etmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Seviye hedeflerini tamamlayın ve işler telaşlandığında soğukkanlılığınızı koruyun. Çoklu görev becerilerinizi kanıtlayın ve bir kombo bonusu almak için müşterilere mümkün olduğunca çabuk servis yapın. Zamanla yeni malzemelerin kilidini açın ve krepleri misafirlerinizin isteklerine göre süsleyin.

Dünyanın dört bir yanında yemek pişirin

Seviyeleri başarıyla tamamladığınızda altın paralar, mücevherler ve altın biletler alacaksınız. İlk iki ödülle mutfak eşyalarınız için geliştirmeler satın alabilir veya zor görevlerde ustalaşmak için seviyelerden önce geçici güçlendiricileri etkinleştirebilirsiniz.

Altın biletlerle dünyanın dört bir yanındaki yeni restoranların kilidini açabilir ve mutfak becerilerinizi annenize gösterebilirsiniz. Sulu burgerler veya makarnalar hazırlayın ve farklı kültürlerden tipik kahvaltı yemekleri, ana yemekler ve tatlılar pişirin. Restoran imparatorluğunuzu kurun ve Annemin günlüğündeki tüm tariflerle oynayın!

Ağzınızı sulandıracak daha fazla yemek oyunu

Mom's Diary: Cooking Games'in tadını aldıysanız, neden Ice Cream Fever'da tatlılar ve tatlılar hazırlamıyorsunuz ve bir gıda kamyonları zinciri kurmuyorsunuz?

Dünyanın dört bir yanındaki restoranlarda yemek pişirin ve misafirlerinize çeşitli yemekler sunun! KralOyun'da Mom's Diary: Cooking Games'i şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Mom's Diary: Cooking Games

Mom's Diary: Cooking Games