Music Garden

Tüm yaş grupları için onaylandı
87%
6   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Müzik Bahçesi - kendi şarkılarınızı müzikal çiçeklerle karıştırın!

Music Garden, şarkı söyleyerek ve müzik çiçekleri yaparak kendi şarkılarınızı düzenleyebileceğiniz ve miksleyebileceğiniz harika bir müzik oyunudur.

Her çiçeğe tıklayın veya dokunun ve onları seslendirmek ve müzik yapmak için bahçe oyun alanına sürükleyin. Farklı ses efektleri çalmasını sağlamak ve Müzik Bahçesinde bir müzik yapımcısı olmak için her çiçeğe tıklayın veya dokunun! Bunları tekrar kapatmak için de tıklayabilir veya dokunabilirsiniz. Çiçek tarhı çok dağınıksa, çiçekleri saplarına geri sürükleyebilirsiniz.

Farklı enstrümanları ve melodileri birleştirin, söylenen pasajları birleştirin veya hiç vokal olmadan yeni şarkılar yaratın. Her şarkı benzersizdir! Tek tek çiçeklerin üzerinden geçmek ve ek ses efektleri oluşturmak için sulama kabını, arıyı veya bulutu kullanın. Çok sayıda harika şarkı, herhangi bir çaba veya ön bilgi olmadan yaratılmıştır - Music Garden, kendi müziğinizi oluşturmanıza ve kendi şarkılarınızı çok kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır!

Bu yeni çocuk oyununda çok fazla ritim var! Şimdi kendi kasetlerinizi karıştırın ve Music Garden'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Music Garden

Music Garden

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
03.|04.|2022
Üretici:

x