40%
Oyunu ver
6  x oylandı

Pirate Storm

Gemi Savaşları Oyunları

Pirate Storm Gemi Savaşları OyunlarıPirate Storm - Aksiyon dolu tehlikeli denizlere yelken aç
Bilinen dünyanın sonundan haritalarda gösterilmeyen yerlere doğru yola çık. Sayılamayacak zenginliklere sahip ol ve şöhretin gittiğin her yere senden önce gitsin.
 
 
 
 
 
Pirate Storm Gemi Savaşları OyunlarıPirate Storm: Ya Ölüm Ya Şöhret! Yelkenler fora, kaptan! Bu tehlikeli sularda karşına bol bol deniz canavarı ve hırslarının kurbanı olmuş, kana susamış korsan düşmanlar çıkacak. KralOyun'dan Pirate Storm'da, sürekli tetikte olman ve geminin efendisi olman şart. Aksi halde mürettebatının saygısını kazanamaz ve tehlikeli görevleri yerine getirmelerini sağlayamaz ve deniz canavarlarıyla savaştıramazsın. Canavarlar ve gerçek oyunculara karşı PvP ve PvE savaşları yap. Bir loncaya katılıp büyük bir çevrimiçi topluluğun olanaklarından faydalanarak kalıcı bir güç kazan. Pirate Storm'un merhametsiz denizi sana meydan okuyor. Batacak mısın, çıkacak mısın?
 
Pirate Storm Gemi Savaşları OyunlarıTopları hazırla! Pirate Storm'daki okyanus hayatının da elbette riskleri var, ancak aynı zamanda hiçbir korsanın hayır diyemeyeceği ganimetler de burada. Denizci arkadaşlarına bol bol hazine ve servet kazandırmak için, denizleri dolaşarak zorlu maceralar arayabilir, dost korsanların batık enkazlarının peşine düşebilir ve bu arayışta karşına çıkan korkunç deniz canavarı sürüleriyle mücadele edebilirsin. Pirate Storm'da çok güvendiğin küçük bir grup oyuncuyla beraber şöhret ve servet peşinde koşan cesurlardan da olabilirsin. O halde bir loncaya katıl ve okyanusun tehlikeleriyle güvendiğin korsanlarla beraber mücadele et. İyi de korsanlara güven olur mu? İşte bu soru aklından asla çıkmamalı.
 
Pirate Storm Gemi Savaşları OyunlarıMaceranı zenginleştir: KralOyun'dan Pirate Storm'un dalgaları arasındaki maceralar, bu son teknoloji ürünü tarayıcı oyununda ne kadar kuvvetli toplara sahip olursa olsun hiçbir denizcinin baş edemeyeceği tehlikelerle dolu. Karıncayı bile incitmekten çekinen mürettebatına liderlik ederek korkunç bir Savaş Kalyonundaki korkunç denizcilere dönüştür. Her biri gemin için kendi özgün tehlikeler içeren 7 haritada devam eden savaşlar ve yüzlerce zorlu görevle, Pirate Storm gerçekten de sadece en güçlülerin hayatta kaldığı ve cömertçe ödüllendirildiği bir yer!
 
 
Pirate Storm Gemi Savaşları OyunlarıCebini doldur: BCarados limanına doğru yola koyul ve görev ganimetlerini topla, ardından da tarayıcı oyun macerasının vardığı son noktada sınırsız servet için açık denizlere açıl. Mürettebatınla beraber sıradan kalın kabuklu deniz canavarlarını yok etmeniz veya biraz hazine toplayıp çatışmalarda kendini geliştirdikten sonra ancak becerilerinin yanı sıra zekanı da kullanarak yok edebileceğin acımasız ve lanetli bosslar gibi daha büyük balıkların peşine düşmen istenebilir. Dahası, özel etkinlik bossları ve görevlerle başarılı denizcilere büyük servetler kazandıran, sürekli yenilenen içeriğiyle Pirate Storm'da aksiyon ve büyük çatışmalar asla tekdüze bir hal almaz.
 
Pirate Storm'un kaptanı hangisi olacak, ölüm mü, şöhret mi?
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Pirate Storm

Pirate Storm

Originalname:
Oynanma sayısı:
10.703
Yayın tarihi:
28.|01.|2014
Üretici:
BigPoint (12)
Kategoriler:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam