Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ponyville Adventure

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Horse Champs
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Dress Up The Pony 2
0+
Super Pony World
6+
Chibi Unicorn
0+
Unicorn Dress Up Coloring Book
0+
Unicorn Kingdom
0+
Renkli Küçük At
0+
Uphill Rush 12
6+
Singing Horses
0+
Jigsaw Puzzle: Horses Edition
0+
Pony Friendship
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. At
  4. Ponyville Adventure

Ponyville Adventure - Fantastik midilliler yaratın!

Ponyville Adventure, Ponyville'deki bir festival için midillileri büyülü yaratıklara dönüştürmeniz gereken sevimli bir at oyunudur.

Küçük atlar Ponyville'deki büyük festival için her şeyi hazırlamakla meşguller. Şimdi kendilerini fantastik midillilere dönüştürmek için yardımınıza ihtiyaçları var: Midillilerin dönüşümleri için ihtiyaç duydukları doğru eşyalara tıklayın. Kanatlı siyah bir Pegasus olmak için siyah toynaklar, siyah bir yele ve tabii ki kanatlar bulmanız gerekiyor. Öte yandan fütüristik robot at Mechatron'un parlak krom makine parçalarına ihtiyacı var ve "Gökkuşağı" adlı midilli renkli olan her şeyi seviyor.

Doğru unsurları seçerken takılırsanız, "Atla" düğmesine tıklayarak bu adımı atlayabilir ve midillinizi hemen sihirli formuna dönüştürebilirsiniz. Daha sonra midillileri daha da özelleştirebilir ve örneğin tek boynuzlu atlara dönüştürebilirsiniz.

Eşleşen kuyrukları, toynakları ve yeleleri seçin ve kürkün desenini ve rengini belirleyin. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ya da "My Little Pony" animasyon serisindeki favori karakterlerinizden ilham alın.

Pinkie Pie, Rainbow Dash ve arkadaşlarıyla daha fazla çocuk oyunu

Ponyville Adventure: The Great Unicorn Awakening'i sevdiyseniz, neden Dress Up The Pony 2'de sihirli atlar yaratmayasınız?

Hayvan dostlarımızın festival için sihirli formlarına dönüşmelerine yardımcı olun ve Ponyville Adventure'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Ponyville Adventure

Ponyville Adventure

Üye Yorumları