Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Princesses Royal Vs Star

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Princesses Royal Vs Star

Princesses Royal Vs Star - Dört prensese stil verin!

Princesses Royal Vs Star, dört prensesi hem geleneksel hem de modaya uygun şekillerde stilize edebileceğiniz göz alıcı bir giydirme oyunudur!

Anna, Elsa, Vaiana ve Belle popüler Disney filmlerinden güzel geleneksel kıyafetleriyle tanınırlar. Bu yeni çevrimiçi oyunda onları sadece tipik prenses elbiseleriyle değil, aynı zamanda ultra modern bir görünümle de şekillendirin. Öncelikle her seviyede doğru makyajı uygulayın ve ince veya özellikle etkileyici renkler seçin. Ardından geniş peri masalı elbiseleri arasından doğru elbiseyi ve saç stilini bir araya getirebilirsiniz. Takılar, taçlar, el çantaları ve Belle'in gülü, Vainana'nın küreği veya Norveç asası gibi tipik nişanlar gibi aksesuarlar ekleyin.

Muhteşem giysilerin birçoğu nakışlar, geniş etekler ve özenle işlenmiş tüy süslemeleri gibi görkemli detaylarıyla büyüleyicidir. Öte yandan çağdaş giysiler çok farklı tasarlanmıştır. Neon renklerde veya siyah trend sokak giysilerinin yanı sıra athleisure görünümü için kırpılmış ceketler veya koşu pantolonları kullanın. Renkli güneş gözlükleri, kova şapkalar veya kaykay gibi aksesuarlar da trend. En çok hangi görünümü beğendiniz?

Moda hayranları için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Princesses Royal Vs Star'ı beğendiniz mi? Diğer ilginç stilleri denemek istiyorsanız, neden Seven Stylish Days oynamıyor ve yedi durum için kıyafet tasarlamıyorsunuz!

Masal prensesi mi yoksa sokak giyimi kraliçesi mi? Şimdi en güzel yeni görünümleri şekillendirin ve KralOyun'da ücretsiz olarak Princesses Royal Vs Star oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Princesses Royal Vs Star

  • Yayın tarihi: 28.|02.|2024
  • Publisher: Bitent (242)
Princesses Royal Vs Star

Üye Yorumları