21%
Oyunu ver
183  x oylandı

Rising Cities

Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunu

Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunuTarayıcın için yeni ücretsiz oyun Rising Cities güç, ekonomi, strateji ve kentsel gelişime odaklanıyor. Rising Cities'de şehrini kur ve onu bir metropole dönüştür! Tamamen bedava! 
 
 
 
 
Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunuRising Cities: En iyi belediye başkanı ol 
Rising Cities'de altına hücum zihniyeti! Herkes bu yeni ücretsiz oyununun pastasından pay almak ve kendi hareketli metropolünü kurmak istiyor! Ücretsiz oyun Rising Cities, stratejist ve müdür olarak kendini kanıtlaman için sana eşsiz bir fırsat veriyor. 
 
 
 
Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunuStrateji ve planlama 
Ücretsiz oyun Rising Cities'de zirveye giden yol uzun ve taşlı! Sadece doğru taktik, iyi kaynak yönetimi ve vatandaşların memnuniyeti sayesinde Rising Cities'de başarılı olabilirsin! 
 
Rising Cities sakinleri için konutlar inşa et, kira topla ve endüstriye, enerji santrallerine, altyapıya ve başka gerekli binalara yatırım yap. 
 

Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunu

Ticaret ve endüstri 
Ücretsiz oyundaki metropolünün gerçek bir şehir gibi çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı var. Rising Cities'de krize dayanıklı bir endüstri kurup çok çeşitli endüstri malları üret. Onları metropolünü geliştirmek için kullan veya pazar yerinde diğer ücretsiz oyun oyuncularıyla ticari ilişkiler kur. 
 
 
Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunuDenge çok önemli 
Rising Cities'de vatandaşlarının istekleri ve ücretsiz oyundaki şehrinin gereksinimleri arasında iyi bir denge kur. Ücretsiz oyun Rising Cities'deki vatandaşlar beton dolu sıkıcı bir yerde yaşamak istemez. Rising Cities'de onların gereksinimlerine kulak ver ve böylece mutlu olmalarını sağla ve cebini doldur. 
 
 
Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunuÜcretsiz oyun Rising Cities'de hemen dünyanın en başarılı metropolünü kur ve gücün ve zenginliğin tadını çıkar!
 
 
 
 
 
 

Yılın Oyunu

2013 yılının en iyi MMO oyunu olarak seçilen Rising Cities ücretsiz online tarayıcı oyununu sen de denemelisin... Hiçbir ekstra kayda gerek kalmadan direk olarak KralOyun profilinden bağlanabilirsin. Bol eğlenceler!
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Rising Cities

Rising Cities

Originalname:
Oynanma sayısı:
93.892
Yayın tarihi:
21.|01.|2014
Üretici:
BigPoint (12)
Kategoriler:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam