Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Save The Piggies

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Home Island
12+
Giant Sushi Merge Master
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Bubble Letters
12+
Slide Stone
0+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Design: Small House
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Save The Piggies

Save The Piggies - çiftlikte bulmaca eğlencesi!

Save The Piggies, mantık bulmacalarını çözmeniz ve çeşitli oyun modlarında hayvanları sıralamanız gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Çiftlikte kaos patlak verdi ve düzeni sağlamaya yardım etmelisiniz! Üç heyecan verici oyun modunda becerilerinizi test edin ve zaman dolmadan önce çeşitli bulmacaları çözün:

  • "Piggy Jam "de amacınız tüm domuzları çayırın dışına göndermek. Hayvanları koşturmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Çayırdan çıkarken diğer domuzlarla çarpışmadıklarından emin olun, aksi takdirde seviye biter. Hayvanların birbirini engellememesi ve oyun alanını temizleyebilmeniz için domuzları hareket ettirme sırasını akıllıca planlayın.
  • "Jam & Match" modu oyuna daha da fazla hız katıyor. Çeşitli hayvanları çayırdan temizleyin: Ancak bu sefer inekler, koyunlar veya domuzlar hemen kaybolmuyor, alanı çevreliyor. Aynı hayvanlardan üçü yol boyunca koşar koşmaz oyun alanından çıkarılırlar. Hayvanların kaçmasına izin verirken zamanlamanıza dikkat edin - yolda çarpışırlarsa seviyeyi kaybedersiniz.
  • "Pig Pen" modunda, küçük domuzları aç ayılardan kurtarmanız gerekiyor. Domuzları kafese gönderin ve tüm hayvanların içeriye sığdığından emin olun. Ancak o zaman kapılar kapanacak ve domuzlar güvende olacak.

Çeşitli 36 seviye boyunca yolunuzu bulmaya çalışın ve giderek zorlaşan zorlukları çözün! Hayvanları meradan ne kadar çabuk çıkarabilirsiniz?

Beyninizi çalıştıran daha fazla bulmaca oyunu

Save The Piggies'i sevdiyseniz, neden Park Me'de arabaları park yerinden çıkarıp park yerini temizlemeyesiniz?

Üç farklı oyun modunda hayvan mantık bulmacalarını çözün ve çiftlik hayvanlarını meraya gönderin! Save The Piggies'i şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Save The Piggies

Save The Piggies

Üye Yorumları