Kraloyun may receive a commission from merchants or game publishers for links and/or in-games purchases on this page. These links may feature a    symbol. more
79%
Oyunu ver
1.599  x oylandı

Tabur Komutanı

Tabur Komutanı Oyunu

Tugay Komutanı Oyunu

Savaş Oyunları

Dr. Buzoğlu ile Savaş OyunlarıSelamlar! Harika bir savaş oyunu ile daha karşınızdayım. Bu ay sayemde bu tür oyunlarla kaşılaştın. Bu savaş oyununda tekbaşına başladığın macerda, tugayını tek tek kurtararak bir ordu olup, gelişmiş silahlara sahip düşmana karşı dişe diş bir mücadele vereceksin. Aynı zamanda rütben yükselecek ve sonunda ordunun hakimi general sen olacaksın. Bunu başarabilir misin?

Local Save altındaki Play tuşu ile başlanır. Tactics Room menüsünde Curent Missons altında hali hazırdaki görevde elde ettiğin başarıyı görürsün. Leaders Weapon'da elindeki silahlar yer alır. Leaders Skill'de hünerlerin ve en altta da Upgrades yani güçlendiriciler var. Arasıra buraya girip güçleri aktive etmelisin. Controls altında standart olarak fare seçişi. Fare ile hareket edersin ve özel gücü fareye tıklama ile aktive edersin. Endless Mode yani sınırsız mod, görevleri tamamlayında açılır. PLAY deyip oyuna başlarsın. 

Daha fazla oyun IriySoft.ru

Hadi, rütbeni yükselt, ordunun başına geç!

Dr. Buzoğlu

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Tabur Komutanı

Tabur Komutanı

Originalname:
Battalion Commander
Oynanma sayısı:
692.457
Yayın tarihi:
22.|11.|2014
Üretici:
Kategoriler: