Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Women's Soccer Cup 23

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Soccer Merge
0+
Football Superstars 2024
0+
Apex Football Battle
0+
Süper Penaltı 3
0+
Women's Soccer Cup 23
0+
Tiny Football Cup
0+
Super Kick 3D World Cup
0+
Real Football
0+
Penalty Challenge Multiplayer
12+
World Cup Fever
0+
Become A Referee
0+
Slope
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Spor
  3. Futbol Oyunları
  4. Women's Soccer Cup 23

Women's Soccer Cup 23 - Kupayı alın!

Women's Soccer Cup 23, heyecan verici serbest vuruş düellolarında farklı kadın milli takımlarıyla mücadele edeceğiniz zorlu bir futbol oyunudur.

Stadyumdaki atmosfer coşkuludur ve takımınız için dünya şampiyonluğu unvanını güvence altına almak için önemli olan sizin becerinizdir. Almanya, Fransa, Japonya veya Brezilya gibi on bir milli takım arasından seçim yapın. Serbest vuruş düellosunda rakiplerinizden daha fazla kaleye şut çekerek kadın takımınızı zafere taşıyın.

Önce şutunuzun gitmesini istediğiniz yönü belirleyin. Yeşil oku izleyin ve istediğiniz yönü gösterdiğinde farenin sol düğmesine basın. Yukarı ve aşağı hareket eden kırmızı ok ile şutun yüksekliğini belirlersiniz. Son olarak, rakibin savunmasının etrafından dolaşmak için serbest vuruşunuza bir dönüş verebilirsiniz. Buradaki eğri çizgi size topun nasıl uçtuğunu gösterir.

Rakibin duvarındaki boşlukları bulun ve kaleciyle akıllıca oynayın. Şutunuzdan sonra rakip takımın golünü engellemek size kalmış. Bunu yapmak için, doğru anda kalede görüntülenen eldivenlere tıklayın ve kaleciniz köşeye koşup topu havadan alacaktır.

En fazla golü 90 saniye içinde atan takım kazanır.

Futbol hayranları için daha fazla oyun

Women's Soccer Cup 23'ü sevdiyseniz, neden futbol becerilerinizi bir penaltı atışında test edip Penalty Kick Wiz oynamıyorsunuz?

Yuvarlağı kareye vurun ve Women's Soccer Cup 23'ü KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın.

Oyun hakkında bilgi:

Women's Soccer Cup 23

Women's Soccer Cup 23