70%
Oyunu ver
4  x oylandı

Zoomumba

Online MMO Hayvanat Bahçesi Oyunları

Zoomumba - Dünyanın en sevimli çevrimiçi oyununda dünyaca ünlü bir hayvanat bahçesi kur!
turnikelerini aç ve sevimli etkinliklerini görmek için gelen kitleleri etkile!
 

zoomumba online hayvan oyunları

Bir Hayvanlar Harikalar Diyası Kurabilir Misin?
 
Hayvanlara her zaman ilgisi olanlardan mısın? Seni güneşli bir bahar günü egzotik harikalarla ve dünyanın öbür ucundan hayvanların güzelliğiyle bezeli bir hayvanat bahçesini gezmek kadar mutlu eden bir şey yok mudur? O halde, KralOyun'un ücretsiz tarayıcı oyunu ZooMumba senin ilgini çekecek ve hem heyecanına hem de üylü dostlarına ev sahipliği yapacak oyun. Mirketler, penguenler, aslanlar ve filler hakkında her şeyi öğrenmek ister misin? Sevimli ve görkemli hayvanat bahçesi simülasyon oyunu ZooMumba ile öğrenebilirsin! KralOyun'un egzotik hayvan tarayıcı oyununda, hangi hayvanlara ev sahipliği yapacağına, halkın ilgisini çekip en iyi hayvanat bahçesi olmak için ne zaman ve hangi yönde genişleyeceğine kendin karar ver. Bir tarayıcı oyununun yapabileceklerinin çok ötesine giden deli dolu bir hayvanat bahçesi deneyimi. ZooMumba oyna ve hayallerindeki hayvanat bahçesini kurmaya hemen başla!
 
Cazibe Merkezi
Büyük ve ürkütücü, minik ve sevimli hayvanların bir arada olmadığı hiçbir yere hayvanat bahçesi diyemeyiz. ZooMumba'da, hangi hayvanlara ev sahipliği yapacağına kendin karar verebilirsin. Pembe flamingo çiftlerini mi, paytak penguenleri mi yoksa yaramaz mirketleri mi tercih edersin? Yoksa bambaşka bir şey mi? Hayvanat bahçesi simülasyon oyunu ZooMumba'da kendin belirle. Aslanlar, kaplanlar ve ayılar ekle. Papağan ve kivi kuşu gibi uzak bölgelerden tüylü dostlarınla daha egzotik bir hava kat, timsahları ağırla veya devasa mamutlarla tarih öncesi çağları günümüze taşı!
 

zoomumba online mmo eğlence hayvan oyunu papağan ve kedi

Şımartan Yakın İlgi
Mutlu hayvanlar olmadan, mutlu ziyaretçiler de olmaz. Mutlu ziyaretçi sıkıntısı da para sıkıntısı demektir. Tüm ihtiyaçlarını karşılayarak hayvanlarının rahatını sağla. Hayvanat bahçene bir kez gelenlerin tekrar gelecek sebep bulabilmeleri için hayvanlarını çeşitli alanlarda düzenli şekilde besleyerek karınlarının guruldamasına izin verme, su kaplarını hiç boş bırakma ve tedavileri ile aşılarının aksamadığından emin ol. Ancak sürekli geri plana itilen en eğlenceli işini de aksatma: Oyun oyna! Hayvanların oynamaya bayılır, bir top hayvanlarına verip bir tane de kendine al ve hayvanlarının keyifli olmasını sağla. Kafeslerini daha fazla alan sağlamak, hatta yavrulayabilecekleri şekilde geliştirmeyi dene!
 
Zoomumba aslan oyunlarıGöz Alıcı Zoomumba: Bir Gezgin Sirk, Bir Sinema Salonu ve Daha Fazlası!
Zoomumba'da bunlardan çok daha fazlası da var: Safarilere çıkabilir ve hayvanlar, doğal yaşam alanları, yiyecekler ve dünyanın farklı bölgeleri hakkında faydalı bilgiler içeren koleksiyonlar kurabilir. Dünyanın dört bir yanından egzotik hayvanlarla düzenli etkinlikler ve kapından ziyaretçi kuyruklarını hiç eksik etmeyip deneyimini durmadan artıracak görevler de var. Sinema salonundaki eğlenceli videoları incele ve gezici sirkteki ilginçlikleri hayranlıkla izle. Zoomumba sadece eğlenceli bir hayvanat bahçesi simülasyonu değil aynı zamanda eğitici!
KralOyun profilinle kaydolmadan hemen başla ve Zoomumba'daki hayvanat bahçesi dünya çapında bir şöhrete kavuştur!
Reklam

x

Reklam
Üye Yorumları
:tire::adore::ah::beauty::boss::byebye::cool::doubt:
:embarrassed::feel_good::hungry::ops::smile::surrender::sweet_kiss::tears:
:anger::bigsmile::happy::hell_boy::horror::matrix::money::sad:
:spiderman::superman::victory::cold::electric_shock::exciting::girl::grimace:

Tüm Yorumlar ()

Oyun hakkında bilgi:
Zoomumba

Zoomumba

Originalname:
Oynanma sayısı:
183.389
Yayın tarihi:
06.|07.|2011
Üretici:
BigPoint (12)
Kategoriler:
KralOyun site gelişimi ve verim arttırmak için çerez (Cookie) kullanmaktadır.
Tamam