Türkiye'nin ilk oyun portalında ücretsiz oyunlar oyna!

Türkiye'nin 1 Numarası!

10.000 oyunu yüklemeden oyna! En iyi oyunlar, Türkiye'nin ilk oyun portalı, KralOyun.com'da.

Online Uzay Macera MMO Oyunları 

Darkorbit’ten Türk Uzay Kuvvetleri Filosu’na yeni gemi!

 

“Pusat” adlı Vengeance gemisi ile Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarının başında gelen DarkOrbit’te! 27 Mart 2015 tarihinden itibaren bir süreliğine sadece Türkiye sunucularında satışa çıkacak olan DarkOrbit’in yeni asi gemisi Pusat’ı gururla takdim eder!  Her gün 80 milyondan fazla aktif oyuncunun birbiriyle savaştığı tarayıcı tabanlı ücretsiz MMO oyunu DarkOrbit, galaksinin en hızlı gemisi olmaya aday Pusat’ı, teknik özellikleri itibariyle “dehşetli bir suikastçi” olarak tanımlıyor. Goliath’tan üstün olarak tam 16 lazer slotu ve 12 jeneratörüyle Pusat, bu özelliğiyle DarkOrbit tarihinde bir ilke imza atarken, hızıyla en sıkı çarpışmaların baş kahramanı olacak.

 

 

DarkOrbit Reloaded – Tarayıcı için uzay macera oyunu

Geleceğin kaptanının dikkatine! DarkOrbit seni çağırıyor! Hemen gemini seç ve savaş istasyonun için mürettebat bularak insanoğlunun varlığını tehdit eden uzaylılara karşı mücadelesine katkıda bulun. Kendi uzay geminle sonsoz genişlikte galaksinin uzak köşelerinde savaşa katıl. Hemen KralOyun'a giriş yap, uzay pilotu ol, üç şirketten birindeki yerini al ve yol arkadaşlığı edeceğin pilotlarla gücünü birleştir veya klanlar kurup değerli kaynakları ele geçirerek şirketini zafere taşı. Bilgisayarındaki tarayıcından ücretsiz oynayabileceğin uzay oyunu ile hem klanını zafere taşı hem de galaksinin mikroplarını temizle!
 
Galakside bağlı olacağın Şirketi seç: Ancak bu aksiyon dolu çok oyunculu uzay oyununda tek tehlike saldırgan uzaylılar değil! DarkOrbit'de, uzay yolculuğuna üç düşman klandan birini seçerek başlarsın. Bu klanların her birinin, uzaydaki bu savaşta avantaj sağlamak için kendi felsefesi vardır. Mars Maden Kurumu'nda kudretini ve saldırganlığını sergileyerek şöhret peşinde koş, Yeryüzü Sanayi Şirketi'nde hedeflerine ulaşmak için finansal üstünlüğünü kullan veya Venüs Kaynakları Şirketi'nde düşmanlarının kuyusunu kazmak için nezaketini kullanarak dalavere çevir. Hangini seçersen seç, görevin değişmez: Galaksi mücadelesinin gidişatını değiştirmek ve uzay aksiyonuyla dolu bu savaş oyununda zafere gitmek için kıymetli kaynakları topla.
 
Dilediğin gemiye komuta et: Bu sevilen galaksiler arası uzay oyununda, hangi klanı seçersen seç uzay savaşında kendini yansıtabilmen için geniş özelleştirme olanaklarına sahipsin. DarkOrbit'de komuta sende. Farklı alanlarda uzmanlaşmış gemilerden birini seç: Düşmana ani saldırılar düzenlemeye yönelik olarak tasarlanmış gemiler ve hızlı manevra yapabilen istihbarat gemilerinden müttefiklerine sağlam bir koruma sunarken hedefe ağır hasarlar veren yüksek teknoloji ürünü kereste gemilerine kadar geniş seçenekler.
 
Milyonlarca Düzenli Oyuncudan Oluşan Topluluğa Katıl: DarkOrbit'i rekabette öne çıkaran aslında sensin! En basit deyişle, diğer tarayıcı oyunları her gün birbiriyle çatışan 80 milyondan fazla aktif oyuncuyla mücadele edemez. Sayenizde, DarkOrbit çevrimiçi uzay oyunları arasında kült statüsüne yükseldi. Senin gibi düşünen milyonlarca uzay pilotunun yanında veya varını yoğunu seni yok etmeye adamış düşmanların karşısında yerini al. Elin tetikte olsun. Her dönüşte bir tehlikeyle yüzleşeceğin evrende, bir saniyelik tereddüt bile ölüm kalım meselesi haline gelir.
 
Takımını Savaşa Götür: Gelmiş geçmiş en sevilen uzay savaşı oyunlarından birindeki tüm galaksiler tehlikelerle dolu ve oyuncuların kaynak ararken, yeni haritaları keşfederken veya yeni misyonları tamamlamaya çalışırken gardını indirmemesi şart. Ardı arkası kesilmeyen galaksi yaratıklarına karşı hayatta kalma şansını artırmak için arkadaşlarından ve saygın pilotlardan oluşan bir klana katıl veya mürettebatınla beraber ışık hızında seviye atlamak için en zorlu görevleri üstlen.

DarkOrbit


Galaksiler arası özgürlük ve zafer savaşı için kaydol

Yayın tarihi:
2|4.0|3.2|0|0|9
Oynandı:
722.975
Üreticisi:
Üye Yorumları
Yorumlar yükleniyor...
Durum
84-3.0