DarkOrbit

77%
144  x oylandı481.693  x oynandı
Galaksiler arası özgürlük ve zafer savaşı için kaydol

Update - Dark Orbit Assembly

“Montaj” güncellemesi, pilotların her tür heyecan verici nesneyi oluşturmasını sağlayan DarkOrbit'in yeni işleme sistemi. Cephane ve CPU'ler gibi tüketim malzemeleri ve hatta gemi tasarımları gibi özel, nadir ve eşsiz nesneler üretin!

Nesneleri üretmek için NPC bırakmaları veya bir görevin parçası veya Ultimate Battle Arena ödülleri olarak sunulan çeşitli şekillerdeki özel kaynakları ve tarifleri toplayın. Bazı tarifler özeldir ve sadece bir kez kullanılabilirken, diğerleri ise yeterince kaynak olduğu sürece mümkün olduğunca sık kullanılabilir!

Eee, daha ne bekliyorsunuz? Motorları ateşleyin ve harika yeni nesneler üretmeye başlamak için değerli kaynakları toplayın!

Online Uzay Macera MMO Oyunları 

DarkOrbit Reloaded – Tarayıcı için uzay macera oyunu
 
Geleceğin kaptanının dikkatine! DarkOrbit seni çağırıyor! Hemen gemini seç ve savaş istasyonun için mürettebat bularak insanoğlunun varlığını tehdit eden uzaylılara karşı mücadelesine katkıda bulun. Kendi uzay geminle sonsoz genişlikte galaksinin uzak köşelerinde savaşa katıl. Hemen KralOyun'a giriş yap, uzay pilotu ol, üç şirketten birindeki yerini al ve yol arkadaşlığı edeceğin pilotlarla gücünü birleştir veya klanlar kurup değerli kaynakları ele geçirerek şirketini zafere taşı. Bilgisayarındaki tarayıcından ücretsiz oynayabileceğin uzay oyunu ile hem klanını zafere taşı hem de galaksinin mikroplarını temizle!
 
Galakside bağlı olacağın Şirketi seç: Ancak bu aksiyon dolu çok oyunculu uzay oyununda tek tehlike saldırgan uzaylılar değil! DarkOrbit'de, uzay yolculuğuna üç düşman klandan birini seçerek başlarsın. Bu klanların her birinin, uzaydaki bu savaşta avantaj sağlamak için kendi felsefesi vardır. Mars Maden Kurumu'nda kudretini ve saldırganlığını sergileyerek şöhret peşinde koş, Yeryüzü Sanayi Şirketi'nde hedeflerine ulaşmak için finansal üstünlüğünü kullan veya Venüs Kaynakları Şirketi'nde düşmanlarının kuyusunu kazmak için nezaketini kullanarak dalavere çevir. Hangini seçersen seç, görevin değişmez: Galaksi mücadelesinin gidişatını değiştirmek ve uzay aksiyonuyla dolu bu savaş oyununda zafere gitmek için kıymetli kaynakları topla.
 
Dilediğin gemiye komuta et: Bu sevilen galaksiler arası uzay oyununda, hangi klanı seçersen seç uzay savaşında kendini yansıtabilmen için geniş özelleştirme olanaklarına sahipsin. DarkOrbit'de komuta sende. Farklı alanlarda uzmanlaşmış gemilerden birini seç: Düşmana ani saldırılar düzenlemeye yönelik olarak tasarlanmış gemiler ve hızlı manevra yapabilen istihbarat gemilerinden müttefiklerine sağlam bir koruma sunarken hedefe ağır hasarlar veren yüksek teknoloji ürünü kereste gemilerine kadar geniş seçenekler.

DarkOrbit


Yayın tarihi:
2|4.0|3.2|0|0|9
Oynandı:
481.693
Üreticisi:
Reklam
Reklam
Üye Yorumları
Yorumlar yükleniyor...
Durum
Oyun hakkında bilgi:
DarkOrbit

DarkOrbit

Orjinal ismi:
Dark Orbit 2
Oynandı:
481.693
Yayın tarihi:
2|4.0|3.2|0|0|9
Üreticisi:
Popüler Etiketler ve Kategoriler
Popüler Ureticiler
En İyi Oyun Etiketleri
En Çok Aranan Etiketler
82-3.0