Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

SeaFight

12 yıldan itibaren onaylandı

Informationen zum Spiel

Yeni "Tales of the Lost Fleet" içerik güncellemesini şimdi oynayın ve destansı ödüller kazanın!

Benzer Oyunlar

Royal Society
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Magoia
12+
Game Of Thrones: Winter Is Coming
12+
Lady Popular
16+
RoyalDice
16+
League Of Angels: Heaven's Fury
12+
Prensesler ve Şovalyeleri
6+
Governor of Poker 3
12+
GamePoint Bingo
16+
Klondike Bölgesi
6+
Kral Çiftlik
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çoklu
  3. Tarayıcı Bazında
  4. SeaFight

SeaFight - okyanusları bir korsan olarak fethedin!    

SeaFight, değerli hazineler için bir korsan olarak savaşabileceğiniz ve birçok deniz savaşına katılabileceğiniz heyecan verici bir tarayıcı oyunudur.    

Bir korsan loncasının parçası olun ve yoldaşlarınızla birlikte yeni görevlerle yüzleşin. Korkulan bir korsan olarak, rakiplerinizi batırırken, deneyim puanları kazanırken ve denizlerin canavarlarıyla yüzleşirken yakında lüks bir hayatın tadını çıkarabileceksiniz.    

SeaFight'ı en popüler çevrimiçi MMO'lardan biri yapan yalnızca yeni senaryo değil. Güzel grafiklerin, birçok diğer oyuncunun, loncaların ve hazine avcılığının cazibesinin karışımı, yalnızca korsan hayranları için değil, görülmeye değer.

Güncelleme: "Apex Predator" etkinliği 12.04. - 24.04 tarihleri arasında!

Tüm korsanlara ve denizaltı kaptanlarına çağrı! Bir köpekbalığı lejyonuna ve Atlantis'in derinliklerinden yükselen kudretli Krakaton'a karşı savaş zamanı. Birleşik "Apex Predator" güçlerini yenebilirseniz, savaş için ödüllendirilecek ve Atlantis'in değerli gliflerini kazanma şansı elde edeceksiniz. Amansız bir savaşı deneyimleyin ve zengin ödüller kazanın!

Yelken açın ve gemiye hazırlanın!    

35 seviyedeki düzenli etkinlikler ve görevler çok fazla çeşitlilik sağlar. Soğuk buz manzaralarının yanı sıra tropik ormanları ve ateşli lav adalarını tanıyın. Gerçek bir korsan gemisini dünyanın herhangi bir yerine yönlendirebilir ve hazinelerini ele geçirebilir. Mürettebatınızı gitgide daha fazla inşa edin, farklı gemiler kullanın ve yakında birçok inciyi kendiniz arayabileceksiniz.    

Şimdi gözcüye kalk! Arkadaşlarınızı, tehlikeli deniz canavarlarını veya bilgisayar gemilerini batırın ve SeaFight'ı Kraloyun ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

SeaFight

  • Orjinal isim: SeaFight
  • Yayın tarihi: 01.|01.|2021
  • Publisher: BigPoint (6)
SeaFight

Üye Yorumları