SeaFight

12 yıldan itibaren onaylandı
17   x Likes11x Dislikes

Ekim ayında büyük "Atlantis" güncellemesi! SeaFight'ı şimdi oynayın ve 9 yepyeni haritayı keşfedin!

Reklam

SeaFight - okyanusları bir korsan olarak fethedin!    

SeaFight, değerli hazineler için bir korsan olarak savaşabileceğiniz ve birçok deniz savaşına katılabileceğiniz heyecan verici bir tarayıcı oyunudur.    

Bir korsan loncasının parçası olun ve yoldaşlarınızla birlikte yeni görevlerle yüzleşin. Korkulan bir korsan olarak, rakiplerinizi batırırken, deneyim puanları kazanırken ve denizlerin canavarlarıyla yüzleşirken yakında lüks bir hayatın tadını çıkarabileceksiniz.    

SeaFight'ı en popüler çevrimiçi MMO'lardan biri yapan yalnızca yeni senaryo değil. Güzel grafiklerin, birçok diğer oyuncunun, loncaların ve hazine avcılığının cazibesinin karışımı, yalnızca korsan hayranları için değil, görülmeye değer.    

Yelken açın ve gemiye hazırlanın!    

35 seviyedeki düzenli etkinlikler ve görevler çok fazla çeşitlilik sağlar. Soğuk buz manzaralarının yanı sıra tropik ormanları ve ateşli lav adalarını tanıyın. Gerçek bir korsan gemisini dünyanın herhangi bir yerine yönlendirebilir ve hazinelerini ele geçirebilir. Mürettebatınızı gitgide daha fazla inşa edin, farklı gemiler kullanın ve yakında birçok inciyi kendiniz arayabileceksiniz.    

Şimdi gözcüye kalk! Arkadaşlarınızı, tehlikeli deniz canavarlarını veya bilgisayar gemilerini batırın ve SeaFight'ı Kraloyun ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
SeaFight

SeaFight

Originalname:
SeaFight
Oynanma sayısı:
725
Yayın tarihi:
01.|01.|2021
Üretici:

x