Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Park Etme

Park Etme Oyunları

Real Car Parking
0+
Otobüs Şoförü 3D
0+
Parking Fury 3D: Beach City
6+
Real Cargo Truck Simulator
0+
Classic Limo Car Parking
0+
Realistic City Parking
6+
Arabamı Park Et 2
0+
Truck Space
0+
Real Parking
0+
Turn Turn
6+
Super Yacht Parking
0+
Car Out
0+
Race Parking Simulator
0+
Bus Simulator 2021
0+
Parking Fury 3D
6+
Realistic Parking
0+
Park The Taxi
0+
Holiday Parking
6+
Park Siniri 2
0+
Reklam
Bus Parking Simulator
0+
Park Hastası
0+
Parking Man
0+
Dubai Police Parking 2
6+
Real Excavator City Construction
0+
Puzzle Parking 3D
0+
Car Parking Pro
0+
Park Siniri 3
0+

Yeni Park Etme Oyunları

Parking Panic
0+
Parking Rush
6+
Congested Car Parking
0+
Park It
0+
Draw Parking
0+
Turn Left
0+
City Parking 2D
0+
Offroad Parking
0+
Sports Car Wash
0+
Parking Fury 3D: Gece Baskını 2
6+
Reklam

Park Etme Oyunları - Herkes araba kullanabilir, park etmek sadece profesyoneller içindir!

Bir arabayı ileri, sola ve sağa hareket ettirmek neredeyse herkesin yapabileceği bir şeydir. Sürüşteki asıl zorluk, tekrar durabilmek ve arabayı düzgün bir şekilde park edebilmektir. Ücretsiz çevrimiçi park etme oyunlarımızda park etme sanatını kolayca ve çok eğlenerek öğrenebilirsiniz. Ve bunu araba sigortanızı iptal ettirmeden yapabilirsiniz!

Zorluklar gerçekte olduğu kadar çeşitlidir, çünkü araba kullanabilen her şey bir noktada durmak zorundadır - arabalar, otobüsler, kamyonlar, uçaklar ve gemiler bir park alanına ihtiyaç duyar. Onu bulmanız ve ardından doğru manevralarla alana sokmanız gerekiyor. Görüyorsunuz, burada sadece araba park etme oyunlarında ustalaşmakla kalmıyor, aynı zamanda diğer araçlardaki becerinizi de kanıtlamanız gerekiyor.

Bu kulağa olduğundan daha kolay geliyor ve minimum el becerisinden daha fazlasını gerektiriyor. Bazı park yerleri yalnızca ters yönde kullanılabilir ve hassas yüke sahip kamyonetler gibi bazı araçlar yalnızca çok dikkatli bir şekilde hareket ettirilebilir ve park edilebilir.

Park etme oyunlarımızla mağazanın önüne park edebilir, taksiler için park yeri arayabilir ve hatta polis karakoluna büyük bir itfaiye aracı park edebilirsiniz. Bazen de zaman baskısı altında çalışmanız gerekebilir, örneğin bir otelde çalışıyorsanız ve misafirler için arabaları park etmeniz gerekiyorsa. Tüm park oyunlarında kontrolleri öğrenmek kolaydır, çünkü yönü klavyedeki veya akıllı telefondaki ok tuşlarıyla veya WASD kombinasyonuyla belirlersiniz.

Bu Park Etme Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Gölgenizden daha mı hızlı park ediyorsunuz? 

Gerçek bir park delisi olarak, bizimle yan yana olmayacaksınız, ancak topluluğumuza hızlı bir şekilde katılabilir ve şöhretinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu çok kolay, eğer şimdi KralOyun'a ücretsiz kayıt olursanız. Daha sonra yüksek skorunuzu kaydedebilir, başkalarıyla paylaşabilir veya karşılaştırabilir ve ilerlemenizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Ve şimdi: Boşlukları doldurmak için cesaret! KralOyun'da en iyi Park Etme Oyunlarını ücretsiz oynayın ve park etme konusunda neler yapabileceğinizi gösterin!