Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Park Etme Oyunları

Park Etme Oyunları

Real Car Parking
0+
Bus Parking Simulator
0+
Draw Parking
0+
Parking Rush
6+
Classic Limo Car Parking
0+
Sort Parking
0+
Truck Space
0+
Otobüs Şoförü 3D
0+
Park It
0+
Park Hastası
0+
Realistic City Parking
6+
Park The Taxi
0+
Prado Car Parking
0+
Bus Simulator 2021
0+
Realistic Parking
0+
Turn Turn
6+
Car Out
0+
Parking Panic
0+
Parking Passion
0+
Reklam
Congested Car Parking
0+
Air Traffic Controller
6+
Arabamı Park Et 2
0+
Park Siniri 3
0+
Real Parking
0+
Park Siniri 2
0+
Super Yacht Parking
0+
Draw And Park
0+

Yeni Park Etme Oyunları

Race Parking Simulator
0+
Puzzle Parking 3D
0+
Turn Left
0+
Parking Man
0+
Holiday Parking
6+
Dubai Police Parking 2
6+
City Parking 2D
0+
Offroad Parking
0+
Real Excavator City Construction
0+
Sports Car Wash
0+
Reklam

Park Etme Oyunları - Herkes araba kullanabilir, park etmek sadece profesyoneller içindir!

Bir arabayı ileri, sola ve sağa hareket ettirmek neredeyse herkesin yapabileceği bir şeydir. Sürüşteki asıl zorluk, tekrar durabilmek ve arabayı düzgün bir şekilde park edebilmektir. Ücretsiz çevrimiçi park etme oyunlarımızda park etme sanatını kolayca ve çok eğlenerek öğrenebilirsiniz. Ve bunu araba sigortanızı iptal ettirmeden yapabilirsiniz!

Zorluklar gerçekte olduğu kadar çeşitlidir, çünkü araba kullanabilen her şey bir noktada durmak zorundadır - arabalar, otobüsler, kamyonlar, uçaklar ve gemiler bir park alanına ihtiyaç duyar. Onu bulmanız ve ardından doğru manevralarla alana sokmanız gerekiyor. Görüyorsunuz, burada sadece araba park etme oyunlarında ustalaşmakla kalmıyor, aynı zamanda diğer araçlardaki becerinizi de kanıtlamanız gerekiyor.

Bu kulağa olduğundan daha kolay geliyor ve minimum el becerisinden daha fazlasını gerektiriyor. Bazı park yerleri yalnızca ters yönde kullanılabilir ve hassas yüke sahip kamyonetler gibi bazı araçlar yalnızca çok dikkatli bir şekilde hareket ettirilebilir ve park edilebilir.

Park etme oyunlarımızla mağazanın önüne park edebilir, taksiler için park yeri arayabilir ve hatta polis karakoluna büyük bir itfaiye aracı park edebilirsiniz. Bazen de zaman baskısı altında çalışmanız gerekebilir, örneğin bir otelde çalışıyorsanız ve misafirler için arabaları park etmeniz gerekiyorsa. Tüm park oyunlarında kontrolleri öğrenmek kolaydır, çünkü yönü klavyedeki veya akıllı telefondaki ok tuşlarıyla veya WASD kombinasyonuyla belirlersiniz.

Bu Park Etme Oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Gölgenizden daha mı hızlı park ediyorsunuz? 

Gerçek bir park delisi olarak, bizimle yan yana olmayacaksınız, ancak topluluğumuza hızlı bir şekilde katılabilir ve şöhretinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu çok kolay, eğer şimdi KralOyun'a ücretsiz kayıt olursanız. Daha sonra yüksek skorunuzu kaydedebilir, başkalarıyla paylaşabilir veya karşılaştırabilir ve ilerlemenizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Ve şimdi: Boşlukları doldurmak için cesaret! KralOyun'da en iyi Park Etme Oyunlarını ücretsiz oynayın ve park etme konusunda neler yapabileceğinizi gösterin!