Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Beceri

Beceri Oyunları

Doodle Jump
6+
Jetpack Joyride
12+
Only Up Parkour
6+
Mr Bean Jump
0+
Korsanlara Karşı
6+
Reklam
Hazine avcısı
0+
Only Up Parkour 2
6+
Parkour Block 5
6+
Red Ball Forever
0+
Crush It All
12+
Obby Blox Parkour
6+
Minigolf Clash
0+
Ice Cream Roller!
0+
Thorn Vs Balloons
0+
Super Steve Adventure
6+
The Flood Runner 2
12+
Aquapark Balls Party
0+
Lawn Mower
0+
Women's Soccer Cup 23
0+

Yeni Beceri Oyunları

Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Egg Hunt Mania
0+
Cowboy Swing
6+
Cyber Surfer Skateboard
12+
Vex 3 Xmas
12+
Cubefield
0+
Slime Road
0+
Reklam

Gençler ve yaşlılar için beceri oyunları!

Ekstra el becerisi ve zamanlama gerektiren ve defalarca heyecanla oynanan birçok beceri oyunumuzdan birinde yeteneklerinizi kanıtlayın. Jump&Run oyunlarında ne kadar çevik olduğunuzu gösterin veya aksiyon dolu arcade oyunlarında becerilerinizi test edin. Gerçek bir usta nişancı olarak geçebilecek kadar yetenekli misiniz? O zaman popüler oyunumuz Moorhuhn-Shooter'da şansınızı deneyin.

Yoksa daha çok yaramaz şakalar mı yapmak istiyorsunuz? Lucy ile Okulda Tembellik gibi çocuk oyunlarında mükemmel bir tembel olun! En iyi becerilerinize ihtiyaç duyulan yer kesinlikle burası. İster mükemmel bir fare tıklayıcısı ister daha yetenekli bir klavye virtüözü olun, herkes beceri oyunlarımızdan birinde uygun bir meydan okuma bulacaktır.

Space Rush'ta her şey olabildiğince hızlı tepki vermek, akıllıca plan yapmak ve tüm mürettebat arkadaşlarınızı ustaca kurtarmakla ilgilidir. Ve ilk denemede her zorluk ve macerada ustalaşamazsanız cesaretiniz kırılmasın. El becerisi ve reaksiyon eğitilebilir! Becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz birçok beceri oyunu var.

Bu beceri oyunları editörler tarafından tavsiye edilmektedir

Birçok harika oyunda becerinizi kanıtlayabilirsiniz. Aşağıdaki önerileri deneyin.

  • Tetris Orjinal muhtemelen bilinen en eski düşünme ve beceri oyunlarından biridir. Çoğu insan yıllar önce oynamıştır ve bu klasik uyarlamada nostaljinin büyük bir bölümünü canlandırabileceksiniz.
  • Eğer çok popüler olan labirent oyunlarından hoşlanıyorsanız, Ball Maze Labyrinth'yi deneyin. Burada topu labirentten doğru bitiş noktasına taşımanız gerekiyor.
  • Rider.io ve Doodle Jump size popüler uygulamalar için ücretsiz çevrimiçi oyun sunuyor.

Şampiyonluğu kazanmak için içgüdülerinizi kullanın

Sıkılırsanız, diğer oyuncularla yarışın ve beceri, hızlı tepkiler ve yıldırım refleksleriyle en yüksek skorları kırın. Heyecan verici maceralar yaşayın ve daha sonra topluluktaki herkesin hangi stratejiyi kullandığınızı bilmesini sağlayın. Örneğin, yorumlarda oyuncu arkadaşlarınıza kaç puan aldığınızı söyleyin ve en iyi oyun maymununun kim olduğunu öğrenin. Sadece ücretsiz topluluğumuza katılın ve diğer hevesli tıklayıcılar ve daktilocularla tanışın ve gerçekten ne kadar yetenekli olduğunuzu öğrenin.

En iyi beceri oyunlarını şimdi KralOyun'da ücretsiz ve çevrimiçi oynayın, her zaman olduğu gibi indirmeden!