Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta

Yemek ve Pasta Oyunları

Papanın Dondurma Salonu
0+
Papa Pizza Salonu
0+
Papa Fırın
0+
Papa Sandviç Salonu
0+
Sosisci Bush
0+
Papa's Wingeria
0+
Papa's Scooperia
0+
Papa Taco Salonu
0+
Cooking Mania
0+
Papa's Burgeria
0+
My Perfect Restaurant
0+
Süper Barmen
12+
Cake Master Shop
0+
Gerçek Pizza
0+
Grandma Recipe Nigiri Sushi
0+
Papa's Hot Doggeria
0+
Yummy Ice Cream Factory
0+
Virtual Families: Cook Off
0+
The Smurfs: Cooking
0+
Reklam
Yummy Taco
0+
Boyfriend Makes Me Breakfast
0+
Princesses: Unicorn Cakes And Drinks
0+
Black Forest Cake
0+
Yummy Cupcake
0+
Michelin Star Chef
0+
Couple Cooking Challenge
0+
Candy Maker Factory
0+

Yeni Yemek ve Pasta Oyunları

Cooking Chef Food Fever
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa's Pastaria
0+
Cute Cat Town
0+
Papa's Pancakeria
0+
Bakery Shop
0+
Hamburger Cooking Mania
0+
Max Mixed Cuisine
6+
Summer Picnic Date
0+
Reklam

Yemek pişirme oyunları ve fırıncılık oyunları: Aşçılık dersi dündü!

Çok çeşitli yemek oyunları ve fırıncılık oyunları koleksiyonumuzla, mutfağınızın veya cüzdanınızın izin vermediği tüm mutfak hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sara ve Emma, yemek pişirme ve fırıncılığı büyük bir eğlence faktörü ile eğitici bir maceraya dönüştürüyor.

Arkadaşlarınız ne kadar çok tarif bildiğinize ve onlar için ne tür lezzetler yaratabileceğinize şaşıracak, çünkü çevrimiçi yemek oyunları ve fırıncılık oyunları mutfak ufkunuzu eğlenceli bir şekilde genişletiyor. Bulaşık yıkamadan ve alışveriş yapmadan.

Hiç çok katmanlı bir düğün pastası yapmak istediniz mi ya da sevgiliniz için bir Sevgililer Günü beslenme çantası fikri mi arıyorsunuz? Hiç kebap ya da hotdog yaptınız mı ya da lezzetli bir tavuk çorbası pişirdiniz mi? Tiramisu, dondurma ve krep için pişirme ve fırınlama talimatları da sizi şaşırtacak ve iki kişilik romantik bir yemek planlıyorsanız, eşleşen Noel Randevusu yemek pişirme oyunumuzdan daha iyi bir hazırlık olamaz. Ya da Şirinler ile kendi fikirlerinize göre yaratıcı bir yemek hazırlayabilir ve beğenip beğenmediklerini görebilirsiniz!

Yemek pişirme ve fırınlama oyunlarının kontrolleri oldukça basit ve sezgiseldir. Genellikle sadece fareye veya parmağınıza ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca oyunlar çoğunlukla ön bilgiye ihtiyaç duymayacağınız veya bir öğretici izlemek zorunda kalmayacağınız şekilde tasarlanmıştır, çünkü genellikle ne yapacağınıza dair ipuçlarını doğrudan oyunun içinde bulabilirsiniz.

Editörler bu yemek pişirme ve fırıncılık oyunlarını öneriyor

Yemek pişirme düelloları ve restoran yönetimi size göre mi? 

O zaman büyük yemek oyunları ve fırıncılık oyunları topluluğuna katılın ve KralOyun'a ücretsiz kaydolun. Yaratıcı tarifleri kaydedin ve başkalarıyla paylaşın, ipuçları ve püf noktaları alın ve başkalarına anlatın, Sanal Aileler gibi sosyal oyunlarda benzer düşünen birçok yemek pişirme ve pişirme meraklısı sizi bekliyor: Cook Off. Ne de olsa yemek pişirmek, pişirmek ve özellikle yemek yemek en iyi topluluk içinde yapılır, öyle değil mi?  

Ve eğer çok eğlenmek ve güzel misafirler ağırlamak istiyorsanız, kendi restoranınızı açın veya popüler Papa's oyun serisinde çok sayıda fast food mağazasını yönetin. Uzun zamandır beklenen ve Ruffle Player sayesinde PC'de tekrar oynanabilen Papanın Dondurma Salonu ve Papa Sandviç Salonu diğerlerinin arasında! Ya da Sosisci Bush'taki sosis standına göz atın!

En iyi yemek pişirme ve fırıncılık oyunlarını KralOyun'da ücretsiz oynayın!