Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi

Giysi Oyunları

Fashionistas' Faceoff
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Princesses Royal Vs Star
12+
Babs And Friends: Love Match Profile
12+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Hogwarts Princesses
6+
Wedding Dress Design 2
0+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Dress Up Games
12+
Celebrity Style And Outfits
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Seven Stylish Days
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Festival Besties
12+
Tulle Addict
0+
Icy Dress Up
6+
Reklam
Soft Girl vs E-Girl: BFFs Looks
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
Billionaire Dress Up Game
12+
Stardust Soirée
0+
Glam Dress Up
0+
Wedding Coloring Dress Up
0+
Vintage Fairy
0+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+

Yeni Giysi Oyunları

Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
Reklam

Giysi Giydirme Oyunları: İyi stil sihir değildir!

Modayı seviyorsanız ve yeni stilleri ve trendleri denemekten hoşlanıyorsanız, KralOyun sizin için doğru yer, çünkü modaya uygun giydirme oyunlarımızda sınır yok.

Burada tasarımcı sizsiniz ve bir prensese stil vermek, arsız bir punk kızı yaratmak veya geçmişten gelen asil karakterleri otantik kostümlerle giydirmek isteyip istemediğinize karar verin. Moda başkenti Paris'e seyahat edin ve en güzel Paris tarzı elbiseleri bulun. Burada gerçek Fransız kadınının taklit edilemez tarzını tanıyabilirsiniz.

Çok sayıda stil için model oyunları

Bunlar moda yeteneklerinizi kullanabileceğiniz sayısız giydirme oyunu seçeneğinden sadece birkaçı. Elbette Londra'da bir alışveriş turuna çıkabilir, Milano podyumunun en güzel modelini giydirebilir veya en ürkütücü Cadılar Bayramı kostümü için ilham alabilirsiniz. İster 50'lerin modasından, ister grunge görünümünden, ister anime tarzından veya diğer fantastik karakterler için kıyafetlerden hoşlanıyor olun: Her giydirme oyununun kendine özgü zorlukları vardır ve hiçbir durumda can sıkıntısı ortaya çıkmaz.

Ancak sadece insanlar modayı veya yeni bir tarzı sevmez - en azından ücretsiz tarayıcı oyunlarımızda birçok hayvana harika bir kıyafet ve küçük yavru kedi veya köpek stiline yardımcı olabilirsiniz. Yapacak bir şey olmadığını düşünüyorsanız, fena halde yanılıyorsunuz, çünkü Çizmeli Kedi'yi veya geçmişten gelen diğer moda bilincine sahip hayvanları düşünün. Sanal hayvanlarımız sizin stil anlayışınıza güveniyor ve onlara yeni bir renk vermenize memnuniyetle izin verecekler, yeni tasmalardan veya pop renklerde güzel bir dublörden bahsetmiyorum bile!  

Ayrıca peri masallarından ve efsanelerden sayısız peri ve diğer karakterler, sayısız stil oyunları ve giydirme oyunlarında onlar için yeni bir kıyafet hazırlamanızı bekliyor.

Editörler bu giydirme oyunlarını ve stil oyunlarını öneriyor

Randevular için stil gelinlikler ve kıyafetler

İlham dolu, estetikten anlayan ve her podyumu büyüleyen bir alışveriş kraliçesi misiniz? O zaman elinizi bir düğün planlayıcısı ve stilisti olarak deneyin ve örneğin Wedding Dress Design veya My BFFs Wedding oyununda en güzel gelinlikleri tasarlayın. Bir düğün için en güzel stillerinizi, tasarımlarınızı ve kıyafetlerinizi kolayca bir araya getirebilir, gelin ve damadı şekillendirebilir ve hatta nedimeleri giydirebilirsiniz.

Ancak düğünden önce elbette flört etmek ve birbirinizi tanımak var. Winter Romance ve Couple Camping Trip gibi oyunlarda sevimli çiftlere stil verin.

Şimdi yaratıcılığınızı tekrar serbest bırakın, alışverişe çıkmadan modaya uygun yaşayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi en iyi giydirme oyunlarını oynayın!