Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mia's Happy Wedding Celebration

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Emily's Hotel Solitaire
0+
Ice Cream Fever
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Home Design: Small House
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Mia's Happy Wedding Celebration

Mia's Happy Wedding Celebration - Gelin ve arkadaşlarına stil verin!

Yaşam tarzı oyunu Mia's Happy Wedding Celebration'da moda konusundaki yeteneğinizi kanıtlayın ve Mia ile nedimeleri için unutulmaz bir görünüm yaratın!

Büyük gün yaklaşıyor: Mia evleniyor, ancak stilisti kısa süre içinde gelemiyor. Şimdi düğünü kurtarmak ve Mia ile arkadaşları için güzel kıyafetler yaratmak size kalmış!

Genç gelin ve nedimeleri şimdiden çok heyecanlı, çünkü her şeyin mükemmel görünmesini istiyorlar. Tüm görünümleri koordine etmek ve özellikle Mia'nın parlamasını sağlamak için beş arkadaşa makyajları, saçları ve kıyafetleri konusunda yardımcı olun - o gün ilgi odağı o.

Önce genç kadını romantik ortama uygun narin renklerle makyajlayın ve ardından zarif bir saç modeli seçin. Eğlenceli bukleler mi yoksa klasik bir kabarıklık mı - Mia'ya hangisi daha çok yakışır? 
En önemli kıyafet olan gelinliğe de karar verebilir ve çok sade tasarımlar, özenle süslenmiş parçalar ve hatta alışılmadık bir pantolon takımı arasında seçim yapabilirsiniz. Renkli bir gelin buketi ve uyumlu aksesuarlarla stilinizi tamamlayın, hızlıca duvağı takın ve ardından tören için bekleyen nedimeler için dört harika görünüm daha yaratın. Artık düğün partisi başlayabilir, damat kesinlikle çoktan bekliyor!  

Geleceğin düğün planlayıcıları için daha fazla düğün oyunu

Eğer Mia's Happy Wedding Celebration oyununu sevdiyseniz, Barbara'ya hazırlıklarında yardım edin ve Babs's Spring Wedding oyununu oynayın!

Bu düğün partisinin unutulmaz bir moda etkinliği olduğundan emin olun ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Mia's Happy Wedding Celebration oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Mia's Happy Wedding Celebration

  • Yayın tarihi: 23.|02.|2024
  • Publisher: Witchhut (99)
Mia's Happy Wedding Celebration

Üye Yorumları