Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fashion Stylist 2

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Fashion Stylist 2

Fashion Stylist 2 - Temaya uygun şık kıyafetler yaratın!

Fashion Stylist 2, modeliniz için çeşitli durumlar için kıyafetler hazırlamanız gereken harika bir giydirme oyunudur.

İster bir festival, ister bir üniversite partisi veya evde kanepede dinlendirici bir gün olsun, doğru kıyafet eksik olamaz! Yıldız bir tasarımcı olun ve her durum için doğru görünümü bulma zorluğuyla yüzleşin.

Kariyer modunda oynayın ya da çok oyunculu modda heyecan verici yarışmalarda diğer oyunculara karşı yarışın. Kariyer modunda, bir stilist olarak büyük işler başarmak için bir moda yolculuğuna çıkacaksınız. Her seviyede, size uygun bir kıyafeti bir araya getirmeniz gereken bir tema verilecek. Çok çeşitli kıyafetler arasından kişisel hayalinizdeki görünümü yaratabilirsiniz. Kızlar gecesi için en uygun üst hangisi? Şık bir restoranda akşam yemeği için şık bir gece elbisesi mi yoksa daha rahat bir şey mi olmalı? Siz karar verin!

Ancak dikkat edin, sonunda kıyafetiniz derecelendirilecek ve görünümünüzün maksimum üç yıldızdan kaçını aldığına bağlı olarak altın para alacaksınız. Bu paralarla daha fazla kıyafet satın alabilir ve daha da çok yönlü stiller yaratabilirsiniz.

Moda zevkinizi jüride kanıtlayın

Ödülünüzü aldıktan sonra, diğer tasarımcıların kreasyonlarını değerlendirmek için moda bilginize tekrar ihtiyaç duyulacak. Bir tema üzerine iki kıyafet alacaksınız ve hangi stilistin temaya daha iyi uyduğuna karar vermeniz gerekecek. Seçiminiz diğer jüri üyeleriyle eşleşirse altın para kazanırsınız.

Madeni paralara ek olarak, genç stilistleri jüri üyesi olarak değerlendirmek için seviye dışında kullanabileceğiniz biletler alacaksınız. Ayrıca diğer oyunculara karşı yarışma seçeneğiniz de var. Bu durumda, temaya uygun bir kıyafet tasarlamanız ve jürinin değerlendirmesiyle yüzleşmeniz gerekecek. Eğer sizin kıyafetinizi daha çok beğenirlerse, bolca para ile ödüllendirileceksiniz!

Moda meraklıları için daha şık makyaj oyunları

Fashion Stylist 2'i sevdiyseniz, neden Fashion Holic oynamıyorsunuz?

Moda dünyasının bir yıldızı ol ve çeşitli etkinlikler için kıyafetler tasarla! Fashion Stylist 2'i KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fashion Stylist 2

Fashion Stylist 2

Üye Yorumları