Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Zeka

Zeka Oyunları

2048: X2 Merge Blocks
0+
Ateş ve Su 5 Element
0+
Color Sort Puzzle
0+
Ateş ve Su 3
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
Ateş ve Su 4
0+
Save The Baby: Home Rush
6+
Zombie Mission
12+
Garip Ada
0+
Shanghai Dynasty
0+
Zombie Mission 4
12+
Screw Puzzle
0+
TenTrix
0+
Cut The Rope
0+
Millionaire Trivia Quiz
0+
Draw Parking
0+
Word Swipe
0+
Balloons And Scissors
0+
Mahjong Titans
0+

Yeni Zeka Oyunları

Pin Detective
12+
Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Zoo Collapse
0+
The Prism City Detectives
0+
Let The Train Go
0+
Hexa Blast Puzzle
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Reklam

Akıl dolu oyunlar KralOyun zeka oyunlarında!

Biraz bulmaca eğlencesi ister misiniz? O zaman KralOyun'da beyninizi forma sokun ve sayısız zeka oyunlarımızdan birinde ustalaşın. Snail Bob'da sevimli bir ana karakterle heyecan verici bulmacaları çözün, Texas Hold'em Poker: Sit And Go'de kart oyunlarında neler yapabileceğinizi gösterin ve Papanın Dondurma Salonu'da misafirlere doğru sırayla istenen ürünleri servis edin.

Her hafta yayınlanan yeni maymun bulmaca oyunlarında hafızanız için daha harika egzersizler bulacaksınız. Zeka oyunlarının bu kadar eğlenceli olacağını kim düşünebilirdi ki?

Harfler ve terimlerle hokkabazlık yapmayı seviyorsanız, kelime oyunlarımız da sizi heyecanlandıracak. Heyecan verici beyin jogging oyunu Kelime Bulmaca Klasik'te doğru kelimeleri ve harf kombinasyonlarını bulun. Matematik Oyunlarında olduğu gibi matematik becerilerinizi geliştirmek de zeka oyunlarımızda mümkün, çünkü hepimizin bildiği gibi öğrenme en iyi eğlenceli olduğunda gerçekleşir!

Hafıza oyunları zihninizi eğitir

3'lü eşleştirme oyunları ve hatta hafıza oyunları da beyin oyunlarına aittir. Bunlar beyin jimnastiği bölümünün açık ara en çok oynanan oyunlarıdır. Örneğin, Jungle Jewels Adventure'da mümkün olduğunca çok kristali birleştirin. Klasik Bejeweled oyununun bu güzel versiyonu gençler ve yaşlılar için çok eğlenceli! Tetris ve Bejeweled'in bir karışımı da Gold Rush'ta bulunabilir. Buradaki amaç, tüm blokları mümkün olduğunca çabuk yok etmektir. Bu süreçte, alan gittikçe yukarı doğru hareket eder, bu nedenle kenara çarpmadığınızdan emin olun. Balon Patlatıcılarında, tüm baloncukların patladığından emin olun - tüm baloncuklar mümkün olduğunca çabuk yok edilmelidir. Mümkün olduğunca çok puan kazanmak için aynı anda mümkün olduğunca çok baloncuk patlatmalısınız.

KralOyun size en iyi hafıza oyunlarını ve bulmacaları sunar. İster klasik eşleştirme çiftlerini seviyor olun, ister yüzleri tanımayı veya Örümcek Adam ile gizemleri çözmeyi tercih edin, doğru yere geldiniz. Harika beyin jimnastiği oyunu Çocuklar için Oyunlar'da "küçükler" harflerle ilk deneyimlerini yaşarken, Uno oyununda yetişkinler de paralarının karşılığını alıyor.

Her zaman doğru çiftleri ortaya çıkarabileceğiniz çift oyunlarımızda da hafıza becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Home Makeover gibi gizli nesne oyunlarımızda, aradığınız öğeler için tüm grafikleri arayabilirsiniz - hepsini bulabilecek misiniz?

Editörün önerdiği zeka akıl oyunları:

KralOyun Online Zeka Oyunları Şimdi Ücretsiz Oyna

Eğer bu kadar akıl fırtınası bana az diyorsan, o zaman rekorlu oyunlara göz at. Orada zekaya rekabet ederek de katılabilirsin. KralOyun Âlemi'ne kaydol ve arkadaşlarınla rekabete katıl, tecrübe puanı ve krallira kazan.

Yürür yürüz iz etmez, hızlı gitse toz etmez? Bil bakalım bu ne? En iyi bulmaca oyunlarını ve zeka oyunlarını şimdi KralOyun'da oynayın, ücretsiz ve çevrimiçi, her zaman olduğu gibi indirmeden!