Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ateş ve Su 6: Fairy Tales

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Darkmaster And Lightmaiden
0+
Zombie Mission 4
12+
Money Movers Maker
6+
Zombie Mission 2
12+
Space Prison Escape 2
6+
Space Prison Escape
6+
D Takımı 3
6+
Kayıp Piramit
6+
Zombie Mission
12+
Ateş ve Su 5 Element
0+
Paracı Arkadaşlar 3
6+
Ateş ve Su Geometry Dash
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Çoklu
 3. Ateş ve Su
 4. Ateş ve Su 6: Fairy Tales

Ateş ve Su 6: Fairy Tales - Peri Tapınağında yeni maceralar yaşayın!

Ateş ve Su 6: Fairy Tales, en sevdiğiniz kahramanlarla, onları yeni bir zindanda yönlendirdiğiniz ve bu sefer perilerin yardımına bile güvenebileceğiniz heyecan verici bir macera oyunudur!    

Bir klavyede bir arkadaşınızla birlikte tekrar oynayın veya 30 heyecan verici seviyede kendi başınıza yeni maceralara katılın. Her zaman olduğu gibi amacınız Fireboy ve Watergirl ile engellerle dolu bir zindanda oynamak.    

En iyi Zıpla ve Koş tarzında tüm elmasları toplayarak yüksek puana ulaşabilirsin ve diğer elementin sıvılarına dokunmamalısın. Ve bu yeni tapınakta, yolunuzu temizlemenizi bekleyen küçük parıldayan vasiyetnameler bile var.    

Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales nasıl oynanır?    

Popüler serinin tüm oyunlarında olduğu gibi, Ateş ve Su 6: Fairy Tales'da da iki karakterin eylemlerini iyi koordine etmesi ve ekip olarak birlikte çalışmanız önemlidir.    

 • Watergirl'ü WASD ve Fireboy'u yön tuşlarıyla kontrol edin.  
 • Ateş ve Su, kendilerine atanan elementin içinden lav veya su şeklinde geçebilir, ancak diğerininki değil. 
 • Her ikisi de yeşil balçık tarafından öldürülür, bu yüzden her iki oyun parçasının da atlaması gereken yer burasıdır.  Tüm kırmızı elmasları ateşle ve tüm mavi elmasları suyla toplayın.  
 • Platformları hareket ettirmek veya kapıları açmak için, koyduğunuz konumda kalan kol veya işlerini yapmak için basılı tutmanız gereken anahtarlar gibi araçları kullanın.  
 • Kutuları ve diğer engelleri hareket ettirebilecek ve bunları sıçrama tahtası olarak kullanabileceksiniz.  
 • Her zaman olduğu gibi, seviyenin sonuna gelin ve bir sonraki seviyeye geçmek için ilgili öğelerin kapılarının yanına ateş ve su koyun.  Özellikle bunda hızlıysanız, size ekstra puan verir!    

İpuçları ve püf noktaları - perilerin gücünü kullanın!    

Bu zindanda ateş ve suyun sihirli bir yardımı var!    

 • Küçük tıklayın. tapınağın koridorlarında vızıldayan ve onları altın peri portallarına sürükleyen parlayan periler. Daha sonra Fireboy ve Watergirl için bir sonraki yolu açacaklar.  
 • Bazen, önce kilidini açmanız gereken özel renklerde periler istenir. Define avınız için kullanmak istediğiniz portal üzerindeki taşın rengine dikkat edin.    

Sizin için daha fazla ateş ve su oyunu    

Ateş ve Su 6: Fairy Tales'ı beğendiyseniz, oyun serisinin ilk bölümü olan Ateş ve Su'ı oynamaya ve  Ateş ve Su 5 Element'teki tüm tapınakları keşfetmeye ne dersiniz?    

Ve şimdi, yeni istismarlara! İki oyunculu modda saatlerce süren eğlenceyi deneyimleyin ve Kraloyun'de ücretsiz çevrimiçi olarak Ateş ve Su 6: Fairy Tales'i birlikte oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Ateş ve Su 6: Fairy Tales

 • Orjinal isim: Fireboy & Watergirl 6: Fairy Tales
 • Yayın tarihi: 07.|10.|2021
 • Publisher: GameDistribution (1600)
Ateş ve Su 6: Fairy Tales

Üye Yorumları