Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Birleştirme

Birleştirme Oyunları

Merge World
0+
Bahçe Hikâyeleri
0+
Candy Match
0+
Sheep Sheep!
0+
Mahjong Titans
0+
Reklam
Bubble Master
0+
Garden Tales 4
0+
Candyland: Match 3
0+
Skydom Reforged
6+
Kings And Queens Match
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Mahjong Connect Deluxe
0+
Candy Match 3
0+
Garden Tales 3
0+
2048: X2 Legend
0+
Bubble Shooter Free 2
0+
Bubble Shooter Arcade 2
0+
Şeker Birleştirmece
0+
Bubble Shooter HD 3
0+

Yeni Birleştirme Oyunları

Giant Sushi Merge Master
0+
Crystal Connect
0+
Candy Love
0+
Fox Coin Match
0+
Solitaire Mahjong Farm 2
0+
Mahjong Chain
0+
Garden Tales Mahjong 2
0+
Fish Story 3
0+
Mystic Mahjongg
0+
Best Friends Puzzle
0+
Reklam

Online ücretsiz birleştirme oyunları KralOyun'da!

Bedava birleştirme oyunları ile zevkli dünyaya sen de katıl! Kabarcıkları hedefe göndermeyi sevenlere sesleniyoruz, hemen bu tarafa gelin! Lakin en güzel online balon patlatma oyunlarını bu katagori altında bulacaksın!Peki sadece balon patlatma mı? Hayır üçünü birleştirme oyunlarının en iyisi ve seçilmişi, fırından taze evine kadar sunuyoruz!

A ve B'yi birleştirmekte her zaman iyi miydiniz? O zaman doğru yere geldiniz! Oynamanızı bekleyen yüzlerce 3'lü eşleştirme oyunu var. İster normal 3'lü eşleştirme, ister baloncuk atıcı, bejeweled veya top zinciri oyunları olsun, burada bağlama ve sıraya dizme ile ilgili her şeyi bulacaksınız. Popüler balon patlatma oyunumuz Smarty Kabarcıklar veya Renkli Bubbles'ı oynayın ya da Garden Tales 2'in renkli parçalarını birleştirin.

Milyonlarca oynanışa ve mükemmel derecelendirmelere sahip tüm klasik oyunlar. Tuğlaları birleştirerek, para kazanarak ve yeni hayvanlar ve dekorasyonlar satın alarak kendi küçük akvaryumunuzu inşa edin ve Gizemli Deniz Hazinesi'de korsan hazinesi ararken batık bir şehrin hikayesini yakından takip edin.

Match 3 kategorisindeki tüm kategorilere göz atın ve kişisel favori oyununuzu bulmak için heyecan verici bir arayışa çıkın. Belki sevimli oyun karakterlerini seviyorsunuz ya da Şeker Çarpması 3'teki tatlıların renkli dünyasını takdir ediyorsunuz.

Chuzzle gibi popüler klasikler de bağlantı oyunlarını çok ünlü hale getirdi. Neden Gold Train FRVR gibi aynı oynanışı takip eden bir kayan bulmacayı denemiyorsunuz?

Editörün önerdiği birleştirme oyunları:

KralOyun online birleştirme oyunları şimdi ücretsiz oyna

Eğer bu kadar birleştirme bana az diyorsan, o zaman rekorlu oyunlara göz at. Orada birleştire rekabet ederek de katılabilirsin. KralOyun Âlemi'ne kaydol ve arkadaşlarınla rekabete katıl, tecrübe puanı ve krallira kazan. Örneğin: Fishing Duels.

Evde incik boncuk, KralOyun'da elmas balon! En güzel 3'lü eşleştirme oyunlarını şimdi KralOyun'da ücretsiz oynayın!