Fishing Duels

16 yıldan itibaren onaylandı
62%
31   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Balıkçılık Düelloları - rakiplere karşı balıkları eşleştirin!

Fishing Duels, ağdaki en çok balık için çevrimiçi rakiplere karşı oynayabileceğiniz çok oyunculu modda heyecan verici bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Rakiplere karşı yarışın ve her zaman oyun alanındaki deniz nesnelerinden, hayvanlardan veya Japon balıklarından en az üçünü eşleştirin. Amacınız gerekli sayıda Japon balığını ilk toplayan olmaktır.

Balıkçılıkta başarı için ipuçları ve püf noktaları

Diğer taşlar da size avantaj sağlar, çünkü doğru sayıda ve diğer deniz canlılarıyla kombinasyon halinde size oyun tahtasının sol tarafında değerli güçlendirmeler kazandırırlar.

  • Böylece rakibinizin balıklarını çalabilir veya tek seferde çok sayıda balık yakalamak için büyük bir ağ atabilirsiniz. Bunun için olta, yem ve solucanlara her zaman ihtiyaç vardır!
  • Bir sonraki turunuzda kullanıma hazır güce tıklamanız yeterlidir.
  • Fishing Duels ayrıca bonus içeren karolara veya balıklara özellikle dikkat edin ve ekstra bir tur kazanmak için aynı karolardan dördünü arka arkaya birleştirin.

İyi bir strateji ile yeni seviyelerin ve oyun modlarının kilidini açın, çipler ve elmaslar kazanın ve rakiplerinize karşı tekrar tekrar heyecan verici Balıkçılık Düelloları yapın. Sadece bir deneyin!

Harika atmosfere sahip daha fazla bağlantı oyunu

Fishing Duels sevdiyseniz, neden Garden Tales 3 oynamıyorsunuz? Match Arena'da diğer oyunculara karşı da yarışabilirsiniz.

Bu yeni sualtı 3'lü maç eğlencesini kaçırmayın, rekabetle yüzleşin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Fishing Duels oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Fishing Duels

Fishing Duels

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
25.|09.|2022
Üretici:

x