Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış

Yarış Oyunları

Shape Shifting
Yeni0+
Racing Car
6+
Funny Mad Racing
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Reklam
Dağ Arabası
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Speed Demons Race
6+
Formula Rush
0+
Offroad Life 3D
6+
E30 Drift Simulator
6+
Uphill Rush 12
6+
Real Drift Multiplayer 2
12+
Uphill Rush 11
6+
Trials Ride 2
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
GP Moto Racing 3
12+
Highway Moto Racer
6+

Yeni Yarış Oyunları

Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Cubefield
0+
Monster Truck Stunt Racing
12+
Park It
0+
Police SUV Simulator
6+
Extreme Blur Race
0+
Extreme Runway Racing
6+
Electro Cop 3D
12+
Rally Champion
0+
Drift Dudes
0+
Reklam

Ücretsiz çevrimiçi yarış oyunları oynayın - Hızın telaşında!

Silverstone, Indianapolis ve Hockenheimring sizin ikinci oturma odanız mı? Asfalttaki yanık lastik kokusunu seviyorsunuz ve Michael Schuhmacher ve Sebastian Vettel en büyük idolleriniz mi? O zaman sayısız yarış oyunlarımızdan birinde direksiyon başına geçin ve kanınızda benzin olduğunu kanıtlayın.

Formula 1 benzeri yarışlarda gerçekten hız yapabilir veya kumlu bir off-road pistine çıkmaya cesaret edebilirsiniz. Ve eğer özel bir heyecan arıyorsanız, kart yarışçınızla bir roller coaster'a binin!

Araba park etmeyi lastik gıcırdatmaya tercih edenler için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli park oyunları var. İster araba, ister kamyon veya büyük bir traktör olsun, her yarış oyunu becerileriniz ve orantı duygunuz için benzersiz bir meydan okumadır.

Yarış oyunlarımızda hassasiyet ve zamanlamanın yanı sıra sayısız PS sürgüsünü yönlendirmeye veya motosikletinizle cesur pistlerde yarışmaya cesaret ederseniz cesaretin iyi bir kısmı gereklidir. Ok tuşlarının parlamasına izin verin ve hız çılgınlığına girin. Diğer araçlara karşı yarışabileceğiniz araba yarışı oyunları türün klasikleri arasındadır, ancak dublör oyunları ve tuning oyunları da farklı zorluklarıyla sizi büyüleyecek.

Ve eğer kendinizi hız yaparken bulursanız, polis oyunlarımızda polisle sıcak bir kovalamaca yaşayabilirsiniz. Ya da belki direksiyona kendiniz geçer ve hız yapan arabaların peşine düşersiniz: Seçim sizin.

Elbette, yarış oyunlarını yarışa uygun diğer birçok cihazla da oynayabilirsiniz: snowboardlardan bisikletlere ve popüler kaykay oyunlarına kadar, başkalarıyla yarışmak veya kendi başınıza bir pistte olabildiğince hızlı ustalaşmak için birçok olasılık var. Sadece doğru cihazı veya aracı seçin ve ücretsiz oynayın! Yarış oyunları kategorisinde klasik siderunners veya Subway Surfer oyun çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Bu yarış oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Podyumda bir kurşun ayakla

Hız sizin için tek başına yeterli değilse, becerilerinizi KralOyun topluluğundaki diğer birçok oyuncuyla karşılaştırın ve Schumi'nin ayak izlerini takip edin. Yüksek puanlar kırın ve dört tekerlek üzerinde şampiyon olun. İster son derece hızlı yarışlarda rakiplerinizi geride bırakın, ister Park Siniri 2 olarak ne kadar iyi park ettiğinizi kanıtlayın. Bugün kaydolun ve arkadaşlarınıza yarışçı olmak için doğduğunuzu gösterin.

Piste çıkın, gaza basın ve turbo boost yapın - en iyi yarış oyunlarını şimdi KralOyun'te ücretsiz oynayın!