Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Yarış

Yarış Oyunları

Hill Climbing Mania
6+
Dağ Arabası
6+
Racing Car
6+
Speed Master
6+
Street Car Race Ultimate
6+
Reklam
Extreme Car Driving Simulator 3
6+
Hyper Cars Ramp Crash
12+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Shape Shifting
0+
Uphill Rush 12
6+
Off Road Overdrive
6+
Traffic Jam 3D
12+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Offroad Island
0+
Moto X3M Pool Party
6+
Moto X3M Spooky Land
6+
Ace Car Racing
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Neon Rider
6+

Yeni Yarış Oyunları

GT Cars Mega Ramps
12+
Moto Stunts: Driving & Racing
12+
Racing Island
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Draw Wheels
0+
Offroad Life 3D
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Cubefield
0+
E30 Drift Simulator
6+
Real Drift Multiplayer 2
12+
Reklam

Ücretsiz çevrimiçi yarış oyunları oynayın - Hızın telaşında!

Silverstone, Indianapolis ve Hockenheimring sizin ikinci oturma odanız mı? Asfalttaki yanık lastik kokusunu seviyorsunuz ve Michael Schuhmacher ve Sebastian Vettel en büyük idolleriniz mi? O zaman sayısız yarış oyunlarımızdan birinde direksiyon başına geçin ve kanınızda benzin olduğunu kanıtlayın.

Formula 1 benzeri yarışlarda gerçekten hız yapabilir veya kumlu bir off-road pistine çıkmaya cesaret edebilirsiniz. Ve eğer özel bir heyecan arıyorsanız, kart yarışçınızla bir roller coaster'a binin!

Araba park etmeyi lastik gıcırdatmaya tercih edenler için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli park oyunları var. İster araba, ister kamyon veya büyük bir traktör olsun, her yarış oyunu becerileriniz ve orantı duygunuz için benzersiz bir meydan okumadır.

Yarış oyunlarımızda hassasiyet ve zamanlamanın yanı sıra sayısız PS sürgüsünü yönlendirmeye veya motosikletinizle cesur pistlerde yarışmaya cesaret ederseniz cesaretin iyi bir kısmı gereklidir. Ok tuşlarının parlamasına izin verin ve hız çılgınlığına girin. Diğer araçlara karşı yarışabileceğiniz araba yarışı oyunları türün klasikleri arasındadır, ancak dublör oyunları ve tuning oyunları da farklı zorluklarıyla sizi büyüleyecek.

Ve eğer kendinizi hız yaparken bulursanız, polis oyunlarımızda polisle sıcak bir kovalamaca yaşayabilirsiniz. Ya da belki direksiyona kendiniz geçer ve hız yapan arabaların peşine düşersiniz: Seçim sizin.

Elbette, yarış oyunlarını yarışa uygun diğer birçok cihazla da oynayabilirsiniz: snowboardlardan bisikletlere ve popüler kaykay oyunlarına kadar, başkalarıyla yarışmak veya kendi başınıza bir pistte olabildiğince hızlı ustalaşmak için birçok olasılık var. Sadece doğru cihazı veya aracı seçin ve ücretsiz oynayın! Yarış oyunları kategorisinde klasik siderunners veya Subway Surfer oyun çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Bu yarış oyunları editörler tarafından önerilmektedir

Podyumda bir kurşun ayakla

Hız sizin için tek başına yeterli değilse, becerilerinizi KralOyun topluluğundaki diğer birçok oyuncuyla karşılaştırın ve Schumi'nin ayak izlerini takip edin. Yüksek puanlar kırın ve dört tekerlek üzerinde şampiyon olun. İster son derece hızlı yarışlarda rakiplerinizi geride bırakın, ister Park Siniri 2 olarak ne kadar iyi park ettiğinizi kanıtlayın. Bugün kaydolun ve arkadaşlarınıza yarışçı olmak için doğduğunuzu gösterin.

Piste çıkın, gaza basın ve turbo boost yapın - en iyi yarış oyunlarını şimdi KralOyun'te ücretsiz oynayın!

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat