Anzeige
Anzeige
Anzeige
  1. Ana
  2. Macera

Macera Oyunları

Mine 2D: Survival Herobrine
Yeni12+
Mob Control
6+
Car Crash Game
12+
Dive Masters
6+
Tower Defense Clash
6+
Reklam
Funny Mad Racing
12+
Hapishaneden Kaçış
12+
Master Of Numbers
0+
Kiba ve Kumba Jungle Run 2
6+
Flying Car Extreme Simulator
0+
Balon Meydanı 4
12+
Zombie Mission
12+
Slice It All
12+
Motorbike
12+
Crush It All
12+
PC Parçala
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Noob Trolls Pro
6+
Flight Pilot: Airplane
12+

Yeni Macera Oyunları

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Train Drift
6+
Reklam

Adrenalin ve heyecan - macera oyunlarını ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Macera ve heyecan havasındaysanız, sayısız, heyecan verici ve zorlu aksiyon oyunlarımız tam size göre. Nişancı oyunlarımızda isabetli bir nişancı, Kule Savunmasında korkusuz bir kule savunucusu, zarif bir akrobasi pilotu olarak kendinizi kanıtlayın veya en iyi atlama ve koşma oyunlarında becerilerinizi gösterin. Çeşitli oyun dünyalarının yeşil ormanlarında koşun ve zıplayın, klasik Mario oyunlarında olduğu gibi mantar toplayın veya popüler Endless Runner oyunlarında heyecan verici maceralar yaşayın.

Ayrıca Ateş ve Su ile KralOyun'teki en havalı aksiyon oyunlarına kendinizi atabilir ve popüler oyun serisinin diğer bölümlerini oynamanızı isteyebilirsiniz. Bu bağımlılık yapan co-op oyun serisinde ateşli veya havalı tarafınızı gösterin ve eğlenceli saatler yaşayın!

Aksiyon oyunu Balon Meydani 4'te merhamet göstermeyin ve balonları hassas bir şekilde yok etmek için dartlarınızı fırlatın ve daha iyi mermiler için daha fazla para toplayın. Kizgin Penguenler'daki zorlu maceralarda olduğu gibi elementleri kendiniz kontrol edin veya Korsanlara Karşı'da su tabancanızla gemilerinden vururken kötü adamları ıslatın. Daha fazla patlama havasındaysanız, Fireman 2'de istediğiniz her şeyi bulacaksınız.

Aksiyon oyunlarımız ve seviye oyunlarımız sizden her şeyi talep edecek. Farenizle piksel hassasiyetinde nişan alın, tuşlara en iyi zamanlamayla basın ve reflekslerinizin izin verdiği kadar hızlı tepki verin. Emin olun, burada can sıkıntısı yabancı bir kelime!

Editörün önerdiği macera oyunları:

Arkadaşlarınızla aksiyon dolu maceralarda ustalaşın

Bu zorluklar sizin için hala yeterli değilse, aksiyon dolu daha fazla seviyeli oyunlarda daha da fazla heyecan arayın. Robotlar, uzaylılar ve diğer korkunç rakiplerle savaşın ve sinirlerinizin en iyisi olduğunu ve fare parmaklarınızın hassas makineler olduğunu kanıtlayın. Bonus seviyelerinde ustalaşın, sadece heyecan verici atıcıları sallamayın ve her oyunda kazanın.

Shell Shockers gibi bir oyun daha klasik silahlar gerektirir ve nostaljik flash oyun Cactus McCoy'da biraz daha yaratıcı savunma stratejileriyle dikenlerin lanetini kırmanız gerekecek. Bombacılar ve ardıllarında, sadece ok tuşları ve boşluk tuşuyla oynarsınız. Bunlar, taktik ve stratejinin de hayati öneme sahip olabileceği klasik dövüş oyunlarıdır.

Oyun dünyasının en bağımlılık yapıcı aksiyon oyunlarına hazır mısınız? Öyleyse koltuktan kalkın ve macera dolu bir dünyaya adım atın! Şimdi KralOyun'da en iyi aksiyon oyunlarını ücretsiz oynayın ve hayatınızın heyecanını yaşayın!