Anzeige
Anzeige
Anzeige
Minecraft Classic
6+
Doodle Jump
6+
Korsanlara Karşı
6+
Fireman 2
6+
Parkour Block 4
0+
Mine Clone
6+
Cactus McCoy
6+
Super Ninja Plumber
6+
Kizgin Penguenler
6+
Shell Shockers
16+
Goodgame Empire
16+
PC Parçala 2
12+
  1. Ana
  2. Macera

Macera Oyunları

Asteroid Shield: Space Defense
Yeni6+
Uphill Rush 11
6+
Snowball Destroyer
6+
Snowball Racing
6+
Crowd Lumberjack
0+
Reklam
Questlike: Web
12+
Dynamons 4
6+
Towers: Card Battles
12+
Idle Miner Space Rush
6+
Muscles Rush
6+
Kings Clash
12+
Monster Rush
6+
PC Parçala
12+
Giant Rush!
12+
Ninja Robo Hero
12+
The Bonfire: Forsaken Lands
12+
GhostFight.io
6+
Black Stallion Cabaret
12+
Drifting Mania
6+

Yeni Macera Oyunları

Dynamons 6
6+
Merge And Push 3D
6+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Fireworks Maker Simulator Bang
6+
Hair Challenge Rush
6+
Car Crash Game
12+
Giant Attack
12+
Super Thrower
12+
Jack's Adventure: Supervolcano Halloween
6+
Reklam

Adrenalin ve heyecan - macera oyunlarını ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Macera ve heyecan havasındaysanız, sayısız, heyecan verici ve zorlu aksiyon oyunlarımız tam size göre. Nişancı oyunlarımızda isabetli bir nişancı, Kule Savunmasında korkusuz bir kule savunucusu, zarif bir akrobasi pilotu olarak kendinizi kanıtlayın veya en iyi atlama ve koşma oyunlarında becerilerinizi gösterin. Çeşitli oyun dünyalarının yeşil ormanlarında koşun ve zıplayın, klasik Mario oyunlarında olduğu gibi mantar toplayın veya popüler Endless Runner oyunlarında heyecan verici maceralar yaşayın.

Ayrıca Ateş ve Su ile KralOyun'teki en havalı aksiyon oyunlarına kendinizi atabilir ve popüler oyun serisinin diğer bölümlerini oynamanızı isteyebilirsiniz. Bu bağımlılık yapan co-op oyun serisinde ateşli veya havalı tarafınızı gösterin ve eğlenceli saatler yaşayın!

Aksiyon oyunu Balon Meydani 4'te merhamet göstermeyin ve balonları hassas bir şekilde yok etmek için dartlarınızı fırlatın ve daha iyi mermiler için daha fazla para toplayın. Kizgin Penguenler'daki zorlu maceralarda olduğu gibi elementleri kendiniz kontrol edin veya Korsanlara Karşı'da su tabancanızla gemilerinden vururken kötü adamları ıslatın. Daha fazla patlama havasındaysanız, Fireman 2'de istediğiniz her şeyi bulacaksınız.

Aksiyon oyunlarımız ve seviye oyunlarımız sizden her şeyi talep edecek. Farenizle piksel hassasiyetinde nişan alın, tuşlara en iyi zamanlamayla basın ve reflekslerinizin izin verdiği kadar hızlı tepki verin. Emin olun, burada can sıkıntısı yabancı bir kelime!

Editörün önerdiği macera oyunları:

Arkadaşlarınızla aksiyon dolu maceralarda ustalaşın

Bu zorluklar sizin için hala yeterli değilse, aksiyon dolu daha fazla seviyeli oyunlarda daha da fazla heyecan arayın. Robotlar, uzaylılar ve diğer korkunç rakiplerle savaşın ve sinirlerinizin en iyisi olduğunu ve fare parmaklarınızın hassas makineler olduğunu kanıtlayın. Bonus seviyelerinde ustalaşın, sadece heyecan verici atıcıları sallamayın ve her oyunda kazanın.

Shell Shockers gibi bir oyun daha klasik silahlar gerektirir ve nostaljik flash oyun Cactus McCoy'da biraz daha yaratıcı savunma stratejileriyle dikenlerin lanetini kırmanız gerekecek. Bombacılar ve ardıllarında, sadece ok tuşları ve boşluk tuşuyla oynarsınız. Bunlar, taktik ve stratejinin de hayati öneme sahip olabileceği klasik dövüş oyunlarıdır.

Oyun dünyasının en bağımlılık yapıcı aksiyon oyunlarına hazır mısınız? Öyleyse koltuktan kalkın ve macera dolu bir dünyaya adım atın! Şimdi KralOyun'da en iyi aksiyon oyunlarını ücretsiz oynayın ve hayatınızın heyecanını yaşayın!